Cenový trhák


Cenovo dostupné kamery s FullHD (2 Mpx) rozlíšením, základným nočným videním zvyčajne v jednoduchom plastovom prevedení. Tieto kamery sú vhodné do menších interiérov, aj exteriérov, kde nie je kladený dôraz na rozlišovanie malých, alebo vzdialených predmetov a osôb.

Profesionál


Kamery s rôznym rozlíšením, ktoré sú však navyše vybavené automatickým, optickým ZOOMom, mikrofónom, alebo poplachovými vstupmi / výstupmi. Otočné kamery, kamery s 360° zobrazovacím uhlom. Kamery pre automatické rozpoznávanie EČV, prípadne kamery na iné, špeciálne použitie.

Kamerový systém
Projekt ‐ Montáž ‐ Servis ‐ GDPR

Kamerový systém slúži na monitorovanie chráneného objektu, hlavne však pohybu osôb a vozidiel, sleduje iné objekty záujmu ako napríklad tovar v sklade, alebo opustené objekty na verejných priestranstvách a podobne. Záznam z kamerového sytému môže výrazne uľahčiť dokazovanie priestupkovej alebo trestnej činnosti.

Montáž kamier realizujeme v rámci celej SR (po dohode aj mimo SR). Sídlime v Bratislave a pobočky máme v Púchove a Spišskej Novej Vsi.
Montáž kamerových systémov ponúkame pre rodinné domy, malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly, či bytové domy a bytovky. Nechýbajú ani verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.
V našom tíme máme inžinierov a skúsených technikov a vieme Vám preto zabezpečiť čokoľvek.
V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň, maximálne dva. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Všetky systémy, ktoré inštalujeme majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS. Pre prezeranie v mobilnej appke je potrebné mať stabilné internetové pripojenie, inak už nie sú potrebné žiadne ďalšie nastavenie ani poplatky.
Pre šikovnejších máme v ponuke sety kamerových systémov so všetkým čo budete potrebovať. Veríme, že si v našom e-shope vyberiete, alebo si systém zostavíte sami. Zostavu Vám po dohode môžeme aj vopred nakonfigurovať, alebo Vám pomôžeme vzdialene cez TeamViewer. na e-shope už od
Vlastný pozemok a objekt môžete monitorovať úplne bez obáv a ďalších papierovačiek. Pri väčších, alebo zdieľaných objektoch ako napríklad bytové domy, výrobné priestory, predajne je potrebné mať vypracovanú dokumentáciu a priestory riadne označené. Aj s týmto Vám radi pomôžeme.

Blog
všetko, čo potrebujete vedieť

Naša práca nás baví a preto sa s Vami vždy radi podelíme o všetky informácie, ktoré sme získali, s novinkami v legislatíve, fotkami z úspešene realizovaných projektov, alebo s čímkoľvek čo súvisi so zabezpečením.

Vybrané značky kamier

V našej ponuke nájdete systémy od všetkých relevantných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.

Prečo Tiandy?

Našim zákazníkom odporúčame vždy značku Tiandy. Na základe mnohoročných skúseností sa Tiandy osvedčilo vysokou spoľahlivosťou. Značka Tiandy ponúka prehľadné portfólio kamier pre akékoľvek využitie. Či už rodinný dom alebo banku.

Presvedčte sa sami v našom showroome.