videovrátnik

Videovrátnik Vám ponúka nielen väčšie pohodlie, ale vďaka videu aj bezpečie a ochranu Vášho majetku, alebo spoločných priestorov v bytových domov.

Niektoré systémy je možné integrovať s kamerovým, alebo prístupovým systémom a s návštevou komunikovať aj na diaľku cez mobilnú appku.

Cenový trhák


Jednoduchá zostava analógového videovrátnika - zvončeka s kamerou, displej a zdroj napájania. Podobné systémy sú vhodné napríklad do rodinných domov, alebo na menšie objekty. Systém umožňuje ovládanie elektrického alebo magnetického zámku z pohodlia domova.

Bytový dom


Modulárny dvoj-vodičový systém vhodný pre bytový dom alebo kancelárske budovy. Po trase vedenia sú rozmiestnené zdroje napájania a rozbočovacie moduly. Systém môže kobinovať rôzne moduly - RFID čítačka, kódovú klávesnica, kameru, alebo modul s menovkami podľa počtu bytových jednotiek.

Videovrátnik

Domáci telefón, interkom, audio-video vrátnik. Všetky tieto pomenovania označujú zariadenie na vašu komunikáciu s návštevou pri vstupe. Základný systém sa skladá zo zovnčeka, ktorý môže byť doplnený o kameru, a vnútornej jednotky ‐ sluchátko, alebo panel s obrazovkou, z ktorej môžete ovládať elektrický zámok. Niektoré systémy je možné ingerovať s kamerovým systémom.

Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme v rámci celej SR. Sídlime v Bratislave a pobočky máme v Púchove a Spišskej Novej Vsi.
V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň. Často aj rýchlešie, pokiaľ už máte napríklad pripravenú kabeláž. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Máme v ponuke aj systémy, ktoré majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS.
Áno, radi vám navrhneme systém vhodný pre váš bytový dom. Niekedy je, dokonca aj v starších bytových domoch, možné využiť pôvodné káblové rozvody. Najväčšie rozhodovanie je, či použiť číselnú voľbu, alebo klasické menovky. Zariadenia v bytoch je možné aj kombinovať audio alebo audio-video. Možností je veľa, radi Vám poradíme.

Blog
všetko, čo potrebujete vedieť

Naša práca nás baví a preto sa s Vami vždy radi podelíme o všetky informácie, ktoré sme získali, s novinkami v legislatíve, fotkami z úspešene realizovaných projektov, alebo s čímkoľvek čo súvisi so zabezpečením.

Vybrané značky videovrátnikov

V našej ponuke nájdete systémy od všetkých relevantných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.