RODINNÝ DOM

Videovrátnik pre rodinný dom alebo kanceláriu VidimVsetko.sk

Jednoduché zapojenie, obyčajne s použitím zovnčeka pri bráničke a pri vstupe do domu. Zvonček zvoní na jeden alebo na všetky panely v byte. Otvárania zámku, ukladania návštev, DVR, nahrávanie odkazov…

od 199 € s DPH*

Orientačný počet panelov

PODNIKANIE

Videovrátnik pre podnikanie VidimVsetko.sk

Systém podobný ako pri rodinnom dome avšak nastavený väčšinou na zvonenie osobitne každého zvončeka do jednej kancelárie, prípadne na vrátnicu. Možnosť presmerovania hovorov, funkcia interkom.

od 499 € s DPH*

Orientačný počet panelov

BYTOVÝ DOM

Videovrátnik pre bytový dom alebo kancelárske budovy VidimVsetko.sk

Sofistikovanejší systém napríklad pre bytové domy, aj viacpodlažné kancelárske budovy až do 10 000 účastníkov. Návštevy môže púšťať dni vrátnik aj priamo obyvatelia. Zložitejšia topológia, máročnejšia konfigurácia.

od 4749 € s DPH*

Orientačný počet panelov

Ukážka ovládania a základných funkcií videovrátnika

Viac videí nájdete na našom YouTube kanáli VidimVsetko.sk

*Doplňujúce informácie k orientačným cenám

- Orientačné ceny sú vypočítané s použitím vnútorných jednotiek VV2604A a vonkajších jednotiek VV20ACM01 podľa počtu účastníkov.
- Na požiadanie Vám vieme zariadenie poslať aj kuriérom už predkonfigurované, iba zapojíte a všetko funguje. V prípade, že by sa aj tak vyskytol problém, máme k dispozícii plnohodnotné videonávody.
- Ceny zahŕňajú vútorné a vonkajšie jednotky a v prípade rozsiahlejších systémov aj doplnkové komponenty ako rozpočovače, zdroje napájanie, záložné batérie, konvertory signálu a iné.
- Ceny nezahŕňajú náklady na montáž ani kabeláž nakoľko tieto hodnoty sa vždy líšia v množstve a náročnosti montáže a nemožno ich dopredu určiť.

Go to TOP