Cookie Consent by Free Privacy Policy website
VIDIMVSETKO.SK logo

Videovrátnik – bezpečie zvnútra domu

Videovrátnik zvyšuje Vaše pohodlie aj bezpečie v rodinnom dome, firme, aj bytovom dome.
Naše systémy viete ovládať aj na diaľku cez mobilnú appku.

Videovrátnik
Projekt ‐ Montáž ‐ Servis

Domáci telefón, interkom, audio-video vrátnik. Všetky tieto pomenovania označujú zariadenie na vašu komunikáciu s návštevou pri vstupe. Základný systém sa skladá zo zovnčeka, ktorý môže byť doplnený o kameru, a vnútornej jednotky ‐ sluchátko, alebo panel s obrazovkou, z ktorej môžete ovládať elektrický zámok. Niektoré systémy je možné ingerovať s kamerovým systémom.

Najzákladnejší videovrátnik pozostáva z domácej jednotky - monitora a vonkajšej jednotky pri vstupe - zončekového tabla. Jetnotky sú medzi sebou prepojená káblom. Napájanie je pri moderných IP systémoch už zvyčajne PoE, a tieto systémy je možné ovládať aj cez mobilnú appku cez internet. Jednou z funkcií videovrátnika je aj možnosť na diaľku ovládať elektrický alebo magnetický zámok.
Sídlime v Bratislave. Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V ostatných častiach SR (po dohode aj mimo SR) Vám radi zabezpečíme montáž našich produktov kvalifikovanou inštalačnou firmou z vášho regiónu.
V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň. Často aj rýchlešie, pokiaľ už máte napríklad pripravenú kabeláž. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Máme v ponuke aj systémy, ktoré majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS.
Áno, radi vám navrhneme systém vhodný pre váš bytový dom. Niekedy je, dokonca aj v starších bytových domoch, možné využiť pôvodné káblové rozvody. Najväčšie rozhodovanie je, či použiť číselnú voľbu, alebo klasické menovky. Zariadenia v bytoch je možné aj kombinovať audio alebo audio-video. Možností je veľa, radi Vám poradíme.

Blog
všetko, čo potrebujete vedieť

Naša práca nás baví, a preto sa s Vami vždy radi podelíme o všetky informácie, ktoré sme získali, o novinky v legislatíve, alebo s fotkami z úspešene realizovaných projektov, a čímkoľvek čo súvisi so zabezpečením.

Vybrané značky videovrátnikov

V našej ponuke nájdete systémy od vybraných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.