Cookie Consent by Free Privacy Policy website
VIDIMVSETKO.SK logo

Alarmy a detektory bezpečnosti

Zabezpečte si vaše bývanie, obchodný priestor, alebo garáž. 🛡️ Poradíme vám a zvolíme vhodné detektory pre čo najväčšiu bezpečnosť.

Alarm
Projekt ‐ Montáž ‐ Servis

Elektronický zabezpečovací systém (EZS), alebo jednoducho alarm, slúži na informovanie majiteľa a/alebo strážnej služby pri narušení objektu, alebo inej udalosti ako únik plynu, zaplavenie a podobne. Alarm sa zvyčajne skladá z ústredne, klávesnice, komunikátora, sirény a rôznych detektorov, z ktorých najrozšírenejší je detektor pohybu. Alarm odporúčame kombinovať s kamerovým systémom. Zabezpečovací systém úzko súvisi aj s prístupovými systémom, niekedy je možné jeden zabezpečovací systém použiť na oba účely.

Zabezpečovací systém pozostáva z ústredne, ktorá je káblami, alebo bezdrôtovo prepojená s ostatnými signalizačnými prvkami. Najčastejšími sú pohybové senzor, magnetické kontakty, detektory rozbia skla, záplavové detektory, a detektory požiaru. Ovládanie alarmu je možné klávesnicou, umiestnenou pri vstup do objektu, alebo cez mobilnú appku cez internet. V prípade poplachu je okolie upozornené sirénou a Vy SMSkou, volaním, alebo notifikáciou v mobilnej appke.
Sídlime v Bratislave. Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme hlavne v Bratislavskom a Trnavskom kraji. V ostatných častiach SR (po dohode aj mimo SR) Vám radi zabezpečíme montáž našich produktov kvalifikovanou inštalačnou firmou z vášho regiónu.
Zabezpečovací systém je už bežnou súčasťou aj v rodinných domoch, zabezpečenie je obzvlášť doležité pre malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly. Nechýbajú ani verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.
V závislosti od objektu, zvyčajne však všetko zvládneme v priebehu jedného dňa. Často aj rýchlešie, pokiaľ už máte napríklad pripravenú kabeláž. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Máme v ponuke aj systémy, ktoré majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS. Každý štandarndý alarm možno na diaľku zakódovať a odkódovať pomocou SMS správy, alebo telefonického hovoru na SIM kartu umiestnenú v alarme. Pre prezeranie v mobilnej appke je potrebné mať SIM kartu s povolenými dátovými prenosmi.
Základné minimum jej SMS správa o poplachu s uvedením narušenej zóny, a niekedy aj telefonický hovor na prednastavené čísla. Systémy s mobilnou appkou a pripojením do internetu môžu hlásiť poplach formou push notifikácie.
Môžete použiť SIM kartu od ktoréhokoľvek operátora. Z našich skúseností Vám už dnes radi poradia keď poviete, že kartu potrebujete do alarmu. Dôležité je mať SIM kartu, ktorá nie je kreditová aby sa nestalo, že po prečerpaní kreditu ostane alarm hluchý.

Blog
všetko, čo potrebujete vedieť

Naša práca nás baví, a preto sa s Vami vždy radi podelíme o všetky informácie, ktoré sme získali, o novinky v legislatíve, alebo s fotkami z úspešene realizovaných projektov, a čímkoľvek čo súvisi so zabezpečením.

Vybrané značky alarmov

V našej ponuke nájdete systémy od vybraných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.