alarm

Potrebujete zabezpečiť Vaše bývanie, obchodný priestor, alebo napríkald garáž? Radi Vám poradíme a zvolíme vhodné detektory pre čo najväčšiu bezpečnosť.

Pre lepší prehľad sme pre Vás pripravili tri systémy, ktoré z našich skúseností ponúkajú najlepší pomer cena/výkon.

Cenový trhák


Jednoduchý zabezpečovací systém pozostáva zvyčajne z obyčajných pohybových senzorov, tlačidlovou klávesnicou pre ovládanie systému, vonkajšou svetelno-akustickou sirénou a SMS notifikáciami o narušení systému. Systém je ovládaný cez klávesnicu bez možnosti vzdialeného prístupu cez internet.

Profesionál


Pre náročné nasadenie je možné systémy škálovať prakticky neobmedzene, použiť duálne a quad pohybové čidlá, dotykové klávesnice, inak zosilnené alebo citlivejšie detektory, expandéry a prídavné moduly, prípadne zvoliť systémy s certifikáciou NBÚ pre vyhradené objekty.

Alarm

Elektronický zabezpečovací systém (EZS), alebo jednoducho alarm, slúži na informovanie majiteľa a/alebo strážnej služby pri narušení objektu, alebo inej udalosti ako únik plynu, zaplavenie a podobne. Alarm sa zvyčajne skladá z ústredne, klávesnice, komunikátora, sirény a rôznych detektorov, z ktorých najrozšírenejší je detektor pohybu. Alarm odporúčame kombinovať s kamerovým systémom. Zabezpečovací systém úzko súvisi aj s prístupovými systémom, niekedy je možné jeden zabezpečovací systém použiť na oba účely.

Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme v rámci celej SR (po dohode aj mimo SR). Sídlime v Bratislave a pobočky máme v Púchove a Spišskej Novej Vsi.
Zabezpečovací systém je už bežnou súčasťou aj v rodinných domoch, zabezpečenie je obzvlášť doležité pre malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly. Nechýbajú ani verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.
V závislosti od objektu, zvyčajne však všetko zvládneme v priebehu jedného dňa. Často aj rýchlešie, pokiaľ už máte napríklad pripravenú kabeláž. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno. Máme v ponuke aj systémy, ktoré majú k dispozícii bezplatnú mobilnú aplikáciu priamo od výrobcu pre andorid aj iOS. Každý štandarndý alarm možno na diaľku zakódovať a odkódovať pomocou SMS správy, alebo telefonického hovoru na SIM kartu umiestnenú v alarme. Pre prezeranie v mobilnej appke je potrebné mať SIM kartu s povolenými dátovými prenosmi.
Základné minimum jej SMS správa o poplachu s uvedením narušenej zóny, a niekedy aj telefonický hovor na prednastavené čísla. Systémy s mobilnou appkou a pripojením do internetu môžu hlásiť poplach formou push notifikácie.
Môžete použiť SIM kartu od ktoréhokoľvek operátora. Z našich skúseností Vám už dnes radi poradia keď poviete, že kartu potrebujete do alarmu. Dôležité je mať SIM kartu, ktorá nie je kreditová aby sa nestalo, že po prečerpaní kreditu ostane alarm hluchý.

Vybrané značky alarmov

V našej ponuke nájdete systémy od relevantných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.