BÝVANIE

Klávesnica zabezpečovacieho systému VidimVsetko.sk

Bežný zabezpečovací systém (EZS, alarm) pre rodinný dom pozostáva z ústredne, pohybových čidiel, klávesníc a sirény. Ústerdňa býva umiestnená v technickej miestnosti, čidlá v priestoroch možného vstupu a siréna na fasáde.

od 449 € s DPH*

Počet čidiel

PODNIKANIE

Ukážka ústredne zabezpečovacieho systému VidimVsetko.sk

Priemyselné zabezpečenie zvyčajne vyžaduje väčší počet pohybových čidiel a často aj iné druhy detektorov. Dôležité sú miesta uloženia financií, sklady, kancelárie alebo iné pre Vás kritické priestory.

od 549 € s DPH*

Počet čidiel

PROFESIONÁL

Detail ústredne zabezpečovacieho systému VidimVsetko.sk

Pre zabezpečenie veľkých objetov a viacpodlažných budov je často nutné použiť veľké množstvo rôznych snímačov, nadstavbových modulov alebo ústrední. Takýto systém je často napojený na nepretržitý PCO alebo políciu.

od 949 € s DPH*

Počet čidiel

Pracujeme so značkami

*Doplňujúce informácie k orientačným cenám

- Parametre pohybových čidiel - PARADOX NV5 digitálny detektor pohybu, širokouhlý, 102° s dosahom 12m, PET imunita do 16 kg, nastaviteľná citlivosť, automatická teplotná kompenzácia, -10 až 50 °C
- Parametre ústrední - poľa potreby a náročnosti úpužívame ústredne PARADOX rady Spectra, Evo alebo Magellan + záložná batéria
- Parametre klávesníc - poľa potreby a počtu zón sú započítané klávesnice PARADOX podľa typu ústredne, zvyčajne K641, K656, K10
- Parametre sirény - TEKNIM-720WR elegantná vonkajšia piezo-siréna s nízkym odberom a vstavaným Ni-MH akumulátorom (výrazne lepšie parametre než NiCd), 2 režimy činnosti, 2 indikačné LED, zdvojený TAMPER, hlasitosť 118dB + stroboskop
- Parametre GSM modulu pre notifikácie - PARADOX PCS250 vybavený slotom pre dve simkarty a je schopný komunikovať s pultom centralizovanej ochrany v pásme GSM i GPRS. SMS správy zasielané užívateľovi obsahujú informácie o poplachu na zóne vrátane popisov, zapnutie, vypnutie a poruchy.
- Na požiadanie Vám vieme zariadenie poslať aj kuriérom už predkonfigurované, iba zapojíte a všetko funguje. V prípade, že by sa aj tak vyskytol problém, máme k dispozícii plnohodnotné videonávody.
- Ceny nezahŕňajú náklady na montáž ani kabeláž nakoľko tieto hodnoty sa vždy líšia v množstve a náročnosti montáže a nemožno ich dopredu určiť.

Elektronický požiarný systém - EPS

Elektronický požiarný systém (EPS) je súbor hlásičov požiaru, doplnkových zariadení a ústrední. Slúži na ochranu objektov pred požiarmi tak, že signalizuje výskyt požiaru a jeho sprievodných javov.

Povinnosť používania EPS je upravená vo vyhláškach č. 94/2002, č.726/2002 Zbierky.

Naša spoločnosť sa venuje:

Dôsledna príprava projektu je kľúčová, preto je nevyhnutná obhliadka objektu, ktorú vždy vykonávame bezplatne. Neváhajte a kontaktujte nás už dnes.

Pracujeme so značkami

Go to TOP