Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Menu

Kontrolovať vstup osôb, alebo vozidiel do objektu, na parkovisko, alebo len niektorých miestností v objekte nie je vôbec náročné.

Prístup je možné riadiť pomocou PIN kódu, bezkontaktnej čítačky kariet, skenera odtlačkov prstov, alebo aj kamier s rozpoznávaním ŠPZ.

Niekedy stačí jednoduchá, samostatná čítačka. Pri zložitejších inštaláciach však môžeme podľa potreby systém rozširovať pomocou integrovaných kontrolérov.

Cenový trhák


Jednoduchá zostava pre ovládanie elektrického zámku, so zdrojom napájania. Autonómna kódová klávesnica v odolnom prevedení so zdrojom je vhodná pre jednosmerné ovládanie dverí s možnosťou doplnenia o odchodové tlačidlo. Vhodné pre nenáročné použitie. Lokálna konfigurácia.

Profesionál


Zostava s oddelenou riadiacou doskou poskytuje väčšiu ochranu systému. Doska je vebavený zálohovaným zdrojom pre prípad výpadku napájania. Systém ovláda jedny dvere s dvomi čítačkami v oboch smeroch pre jedny dvere. Konfigurácia je možná cez PC. Systém je možné rozširovať po LAN sieti.

Prístupový systém

Prístupový systém umožňuje kontrolovať prístup do objektu, alebo určitých miestností v objekte. Pri návrhu systému je dôležité koľko dverí a v koľkých smeroch požadujete ovládať. V ponuke nájdete jednoduché autonónmne čítačky RFID kariet, ale aj komplexné škálovateľné systémy pre viacpodlažné budovy s ovládaním výťahov.

Montáže zabezpečovacích systémov realizujeme v rámci celej SR. Sídlime v Bratislave a pobočky máme v Púchove a Spišskej Novej Vsi.
V závislosti od objektu, zvyčajne však všetko zvládneme v priebehu jedného dňa. Často aj rýchlešie, pokiaľ už máte napríklad pripravenú kabeláž. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšom čase.
Áno, radi vám navrhneme systém vhodný pre váš bytový dom. Výhodou je ľahká správa oprávnení a prípadný spätný audit prístupov. Podľa stupňa zabezpečenia systému sa ani nemusíte obávať, že niekto čipy nakopíruje.

Vybrané značky

V našej ponuke nájdete systémy od všetkých relevantných výrobcov a značiek pôsobiacich na trhu.