Cookie Consent by Free Privacy Policy website zdroj pre C5-IP ViDiLine C5-IP-PS

ViDiLine C5-IP-PS
zdroj pre C5-IP

42,16
s DPH (20 %)
35,13 € bez DPH

Zdroj napájania pre videovrátniky série CP-IP od značky ViDiLine . Zdroj je určený pre montáž na DIN lištu. Zdroj je hlavne určený pre  PoE switch CP-IP-S

Popis a parametre

 
IP videovrátniky ViDiLine

C5-IP je moderný systém videovrátnika od značky ViDiLine založený na IP technológii so vstavanou kontrolou prístupu. Hlavné prednosti systému je slovenská lokalizácia zvončekov aj vnútorných jednotiek, možnosť integrácie s IP kamerovými systémami, bez obmedzenia vzdialeností, všestrannosť, rýchle nasadenie a jednoduchá montáž. Zákaldný systém videovrátnika pozostáva z vonkajšieho IP zvončeka, vnútorného IP monitora a zdroja napájania. Iba tieto tri zariadenia stačia na plnohodnotný systém domáceho videovrátnika. Ďalšie možnosti systému sú, napríklad funkcie recepcie pre väčšie administratívne budovy, alebo prepojenie na IP kamerový systém pre lepší prehľad o situácii pre Vašim objektom.

 

Zdroj napájania

Zdroj sa používa na napájanie prvkov videotelefónu série C5-IP. Napájací zdroj stabilizuje a filtruje napätie zo siete. Ak klesne pod 160V, maximálny výstupný prúd sa súčasne zníži pri zachovaní výstupného napätia. Ak záťaž prevyšuje hodnotu Imax, napájací zdroj stabilizuje prúd a výstupné napätie sa súčasne zníži.

 

Hlavné výhody C5-IP systému

Spustenie systému pozostáva iba z prepojenia všetkých komponentov a nastavenia ID vnútorných monitorov v prípade, že ich je v systéme viac. Nie je potrebná znalosť IP sietí, pretože panel po sieti komunikuje so zvončekom automaticky. Systém má jedno centrálne napájanie elektrickou energiou. Video, audio, ovládanie, a PoE (Power over Ethernet) sú prenášané po jednom UTP Cat. 5 kábli. To zabezpečuje jednochú montáž a nasadenie systému, ktoré zvládnete aj sami.

 

Integrácia s IP kamerami

IP kamery sú dnes už štandardom zabezpečenia objektov. C5-IP systém umožňuje prepojenie s IP kamerami, ktoré podporujú protkol ONVIF - medzinárodný komunikačný protokol pre IP kamerové systémy. Cez bránu C5-IP-GW jednoducho prepojíte Váš kamerový systém so systémom videovrátnika. Po prepojení môžete na monitori sledovať živý obraz vašich kamier.

 

 
 

Parametre produktu


Napájanie:
85 - 264 V, 50-60 Hz
Výstupné napätie:
24 V DC
Výstupný výkon:
72 W
Výstupný prúd:
3 A
Prevádzková teplota:
-10 - 60 °C
Rozmer:
105 mm, 6 rozvádzačových modulov
Hmotnosť:
190 g

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu