Cookie Consent by Free Privacy Policy website 2 Mpx PTZ starlight IP kamera Tiandy TC-NH6220IE-C

Tiandy TC-NH6220IE-C
2 Mpx PTZ starlight IP kamera

443,40
s DPH (20 %)
369,50 € bez DPH

2 megapixelová, STARLIGHT, EW PTZ kamera z Lite série od značky Tiandy. S+265 kompresia obrazu, rozlíšenie až do 1920 × 1080 @ 30 fps,  svetelná citlivosť 0,002 lx vo farbe a 0,001 lx čierno-bielo, Smart IR, IR dosah do 150m. Kamera ponúka 20-násobný optický ZOOM a základné analytické funkcie. Kamera je navyše vybavená možnosťou napájania cez PoE+.

Video

Popis a parametre

TRIPWIRE

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

DOUBLE TRIPWIRE

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
 
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.

PERIMETER

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 
 

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPnP/DHCP/DDNS/FTP/NTP/RTSP/SMTP/P2P
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
4,7 - 94 mm
H.265:
Áno
Hmotnosť:
4,3 kg
Rozmer:
372 x 222 x 222 mm
WDR:
140 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,001 lx
FPS:
30
IR:
150 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
PoE+, 12 V DC
Rozlíšenie:
2 Mpx
Prevádzková teplota:
-30 - 65 °C
Spotreba el. energie:
18 W
Krytie:
IP66
Typ:
PTZ
Počet IR diód:
4
BLC:
Áno
Starlight:
Áno
ZOOM:
20x Motorický
Uhol záberu:
55,8° - 3,2°

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu