Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy tc-c35js 5mpx starlight pro cable

Tiandy tc-c35js 5mpx starlight pro cable

78,78
s DPH (20 %)
65,65 € bez DPH


 • technológia: ip

 • puzdro: kov

 • kompresia: s+ 265/h.265/h.264

 • obrazový snímač: 5 mpx cmos

 • rozlíšenie: 2592 x 1944 (5 mpx)

 • Šošovka: 2,8 mm

 • trieda tesnosti: ip67

 • viditeľnosť v noci: do 50m

 • použitie: vnútorné a vonkajšie

 • inteligentná analýza obrazu: Áno

 • napájanie: poe/12v/dc

 • onvif: profil s

 • bezkáblový kryt

Skladom 2 ks

Popis a parametre

zoznam skladieb „tiandy pro ai“. tc-c35js 5mpx trubicová kamera starlight

hlavné parametre:

 • technológia: ip
 • puzdro: kov
 • kompresia: s+ 265/h.265/h.264
 • obrazový snímač: 5 mpx cmos
 • rozlíšenie: 2592 x 1944 (5 mpx)
 • Šošovka: 2,8 mm
 • trieda tesnosti: ip67
 • viditeľnosť v noci: do 50m
 • použitie: vnútorné a vonkajšie
 • inteligentná analýza obrazu: Áno
 • napájanie: poe/12v/dc
 • onvif: profil s
 • puzdro bez káblov - žiadne vyčnievajúce káble

vysoko kvalitný 5mpx obraz

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 2592x1944. takéto vysoké rozlíšenie umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať osoby alebo evidenčné čísla vozidiel.

viacvrstvová sklenená šošovka

vo kameraoch tiandy sa bez ohľadu na model používajú iba sklenené šošovky pozostávajúce z mnohých vrstiev (vrátane antireflexných, odolných voči poškriabaniu), ktoré vyrába japonská spoločnosť fujinon, magnát v tomto odvetví. sklenená optika nemení svoje parametre zmenami teploty, ako je to u šošoviek vyrobených z plastu. sklo navyše prepúšťa oveľa viac svetla, vďaka čomu je obraz v noci jasnejší.

ochranné masky

zóny súkromia sú voľne konfigurovateľné podľa oblastí s obrázkami používateľa, ktoré sú vylúčené z monitorovania. presná kontrola nad tvarom, veľkosťou a polohou masiek umožňuje efektívne prispôsobiť funkčnosť kamier miestu pozorovania. vďaka systému súkromných masiek je možné nahrávať obraz pri rešpektovaní práva na súkromie tretích osôb.

režim koridoru

moderné ip kamery s vysokým rozlíšením generujú široký panoramatický obraz v horizontálnom usporiadaní, čo je ideálne na monitorovanie veľkých plôch. v niektorých situáciách (monitorovanie chodieb, ulíc, tunelov a pod.) je však lepšie použiť vertikálnu polohu. stačí otočiť kameru o 90 stupňov a zapnúť funkciu "koridor". tým sa upravia nastavenia kamerau do novej polohy.

ochranný faktor ip67

naša kamera zaručuje neprerušovanú prevádzku v extrémnych teplotách a je prachotesná vďaka triede tesnosti ip67 .

vzdialený náhľad obrázka

kamera ponúka živý náhľad obrazu na mobilných zariadeniach. stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu easylive z appstore alebo google play a užiť si vzdialené sledovanie vašich kamier.

napájanie cez ethernet

kamera má lan port s poe v štandarde 802.3af. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z poe switcha a odosielanie dát do rekordéra cez jeden sieťový kábel. nie je potrebná ďalšia napájacia kabeláž, čo znižuje náklady na inštaláciu.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu spôsobené rýchlo sa pohybujúcimi objektmi sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabraňuje rozmazaniu.

trojitý stream videa

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela obraz v plnom rozlíšení v hlavnom streame na prezeranie a ukladanie. substream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

kompresia videa h.264/h.265/s + 265

ušetrite 5-krát miesto na disku. spustenie testovacieho mesačného záznamu 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

vstavaný micro sd slot

kamera je vybavená slotom pre micro sd karty do veľkosti 256 gb. to nám umožňuje zaznamenať obraz na kartu v prípade problému s prepojením kamery a rekordéra. po odstránení problému kamera automaticky prenesie záznam z karty na disk rekordéra.

funkcie iva (intelligent image analysis).

kamery tiandy boli vybavené modernými technologickými riešeniami umožňujúcimi inteligentné spracovanie zaznamenaného obrazu v reálnom čase. technológia iva podporuje cctv operátorov pri prijímaní okamžitých opatrení v prípade kritickej situácie.

automatická detekcia zmiznutia objektu

funkcia slúži na upozorňovanie na zmeny polohy predmetov, ktoré zostávajú dlhší čas na jednom mieste, napríklad exponáty, autá na parkovisku a mnohé iné. toto riešenie umožňuje pozorovateľovi rýchlo zachytiť zmiznutie akéhokoľvek objektu, ktorý je dokonca medzi mnohými inými objektmi. v prípade krádeže signalizuje alarm.

automatická detekcia opustených objektov

vďaka tejto funkcii je možné rýchlo rozpoznať podozrivé veci, ktoré zostávajú dlho nehybné. táto funkcia sa používa okrem iného na letiskách, staniciach či nákupných centrách, kde slúži na rozpoznanie odloženej batožiny.

strážené oblasti

táto funkcia umožňuje používateľovi definovať ľubovoľnú oblasť, ktorú možno vidieť na obrázku kamery. pri detekcii pohybu v tejto oblasti sa spustí alarm. vymedzenie územia sa vykonáva pomocou čiary - umožňuje veľmi presne vymedziť chránenú zónu.

počítadlo prekročenia čiary

kamery Tiandy umožňujú počítať udalosti spôsobené prekročením hranice nastavenej správcom kamery. funkciu je možné využiť na počítanie zákazníkov pri návšteve predajne, áut vjazdujúcich na parkovisko a pod. vďaka tomu nie je potrebné dokupovať ďalšie zariadenia na počítanie zákazníkov.

trojitý stream videa

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela obraz v plnom rozlíšení v hlavnom streame na prezeranie a ukladanie. substream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

3d-dnr

zníženie priestorového šumu nám ponúka ešte čistejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zmenší veľkosť záznamu, čím ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama, aby ste rozjasnili tmavé oblasti a stmavili príliš svetlé oblasti.

awb

automatické vyváženie bielej zlepšuje kvalitu obrazu úpravou odozvy kamerau na rôzne teploty okolitého svetla, v dôsledku čoho získame správne reprodukované farby.

agc

automatická regulácia zisku zvyšuje citlivosť na svetlo, čo nám umožňuje pracovať v tmavších podmienkach. zosilní sa aj prípadný šum, preto treba nastavenie tohto parametra zvoliť experimentálne.

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu