Tiandy TC-C35HS
5 Mpx Super Starlight IP kamera Lite

166,56
s DPH (20 %)
138,80 € bez DPH

Spec: I3/E/M/2,8 mm


5 megapixelová Super Starlight kamera z Lite série od značky Tiandy v dome prevedení. S+265 kompresia obrazu, rozlíšenie až do 2592 × 1944 @ 20 fps,  svetelná citlivosť 0,002 lx, Smart IR, IR dosanu do 30m.

Skladom 3 ks

Súvisiace

Popis a parametre

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/DHCP/DNS/NTP/RTSP
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
2,8 mm
H.265:
Áno
Hmotnosť:
0,45 kg
Rozmer:
Ø 117 × 96 mm
WDR:
120 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,0001 lx
FPS:
30
IR:
30 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
PoE, 12 V DC
Rozlíšenie:
5 Mpx
Prevádzková teplota:
-35 - 60 °C
Spotreba el. energie:
5,5 W
Krytie:
IP66
Typ:
Dome
Počet IR diód:
Áno
Uhol záberu:
97,8°
Starlight:
Áno
Materiál:
Kov

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu