Cookie Consent by Free Privacy Policy website IP videomonitor ViDiLine C5-IP-IS-07-W

ViDiLine C5-IP-IS-07-W
IP videomonitor

226,04
s DPH (20 %)
188,37 € bez DPH

7" dotyková obrazovka, individuálne kódy na otvorenie, možnosť prijať správu z iných monitorov, 8 alarmových vstupov, možnosť sledovania obrazu IP kamier, volanie navzájom medzi užívateľmi, história udalostí, možnosť pripojiť aj jednoduchý zvonček - tlačidlo pri dverách, vstavaná pamäť až na 100 snímkov návštev, prevádzková teplota: 0°C ÷ +55°C, prevádzková vlhkosť: 5% ÷ 70%, napájanie: 12-24V DC, alebo PoE, rozmery: 305 x 210 x 32 mm

Popis a parametre

IP videovrátniky ViDiLine

C5-IP je moderný systém videovrátnika od značky ViDiLine založený na IP technológii so vstavanou kontrolou prístupu. Hlavné prednosti systému sú možnosť integrácie s IP kamerovými systémami, bez obmedzenia vzdialeností, všestrannosť, rýchle nasadenie a jednoduchá montáž. Zákaldný systém videovrátnika pozostáva z vonkajšieho IP zvončeka, vnútorného IP monitora a zdroja napájania. Iba tieto tri zariadenia stačia na plnohodnotný systém domáceho videovrátnika. Ďalšie možnosti systému sú, napríklad funkcie recepcie pre väčšie administratívne budovy, alebo prepojenie na IP kamerový systém pre lepší prehľad o situácii pre Vašim objektom.

 

Monitor

Monitor C5-IP je kombinácia moderného, čistého dizajnu a nových technológií. Dotyková obrazovka umožňuje intuitívne ovládanie a nastavenie celého systému. Monitor ponúka alarmové vstupy a v prípade, napríklad zaplavenia, odosiela notifikáciu o poplachu na hlavnú jednotku (napríklad recepciu).Monitor automaticky zaznamenáva až do 100 obrázkov návštev a informácií do vlastnej vstavanej pamäte.Funkcia interkom umožňuje v prípade viacerých monitorov vzájomné volanie medzi monitormi.

  • 7" dotyková obrazovka
  • Individuálne kódy na otvorenie
  • Možnosť prijať správu z iných monitorov
  • 8 alarmových vstupov
  • Možnosť sledovania obrazu IP kamier
  • Nastaviteľná hlasitosť a jas obrazovky
  • Volanie navzájom medzi užívateľmi
  • História udalostí
  • SOS notifikácia operátora (napríkald recepcia
  • Možnosť pripojiť aj jednoduchý zvonček - tlačidlo pri dverách
Hlavné výhody C5-IP systému

Jednoduchá plug-and-play montáž

Spustenie systému pozostáva iba z prepojenia všetkých komponentov a nastavenia ID vnútorných monitorov v prípade, že ich je v systéme viac. Nie je potrebná znalosť IP sietí, pretože panel po sieti komunikuje so zvončekom automaticky. Systém má jedno centrálne napájanie elektrickou energiou. Video, audio, ovládanie, a PoE (Power over Ethernet) sú prenášané po jednom UTP Cat. 5 kábli. To zabezpečuje jednochú montáž a nasadenie systému, ktoré zvládnete aj sami.

Integrácia s IP kamerami

IP kamery sú dnes už štandardom zabezpečenia objektov. C5-IP systém umožňuje prepojenie s IP kamerami, ktoré podporujú protkol ONVIF - medzinárodný komunikačný protokol pre IP kamerové systémy. Cez bránu C5-IP-GW jednoducho prepojíte Váš kamerový systém so systémom videovrátnika. Po prepojení môžete na monitori sledovať živý obraz vašich kamier.

 

Jednoduchá plug-and-play montáž

Pre konfiguráciu C5-IP systému je možné použiť CPM (Center Property Management) softvér. Softvér ponúka bohaté možnosti, od nastavenia systému, cez správu užívateľov, nastavenie prístupov, upgrade systému až po vyhodnocovanie poplachových udalostí. Program umožňuje správcovi aj nastavenie práv uživateľov, napríkald nie každý operátor môže byť poverený správov RFID kariet, prípadne mazaním histórie udalostí a podobne.


PoE

Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.

Parametre produktu


Displej:
LCD 7"
Rozlíšenie:
800 x 480 px
Prenos signálu:
IP
Zapojenie:
CAT5E
Ovládanie:
Dotykový
Napájanie:
12-24V DC / PoE
Rozmer:
305 x 210 x 32 mm

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu