Cookie Consent by Free Privacy Policy website jednotka pre recepciu ViDiLine C5-IP-GU

ViDiLine C5-IP-GU
jednotka pre recepciu

848,40
s DPH (20 %)
707,00 € bez DPH

RECEPČNÁ JEDNOTKA, pripojenie ku všetkým monitorom v systéme, zber alarmových hlásení z celého systému, 7" dotyková obrazovka v slovenskom jazyku, správa RFID kariet, možnosť prijať správu z iných monitorov, núdzové otvorenie všetkých dverí, možnosť sledovania obrazu až 255 IP kamier, vstavaná kamera, prevádzková teplota: 0 °C ÷ +55 °C, prevádzková vlhkosť: 5 % ÷ 70 %, napájanie: 12-24 V DC, rozmery: 305 x 210 x 32 mm

Popis a parametre

IP videovrátniky ViDiLine

C5-IP je moderný systém videovrátnika od značky ViDiLine založený na IP technológii so vstavanou kontrolou prístupu. Hlavné prednosti systému je slovenská lokalizácia zvončekov aj vnútorných jednotiek, možnosť integrácie s IP kamerovými systémami, bez obmedzenia vzdialeností, všestrannosť, rýchle nasadenie a jednoduchá montáž. Zákaldný systém videovrátnika pozostáva z vonkajšieho IP zvončeka, vnútorného IP monitora a zdroja napájania. Iba tieto tri zariadenia stačia na plnohodnotný systém domáceho videovrátnika. Ďalšie možnosti systému sú, napríklad funkcie recepcie pre väčšie administratívne budovy, alebo prepojenie na IP kamerový systém pre lepší prehľad o situácii pre Vašim objektom.

Konzola pre recepciu

Táto stanica umožňuje komunikáciu medzi všetkými zariadeniami v celom systéme videovrátnika. Dotyková obrazovka zaisťuje intuitívnu obsluhu systému. Operátor sa môže kedykoľvek pripojiť k vybranému externému panelu, monitoru alebo inej recepcii, či vrátni. Ak sa spustí alarm z ktoréhokoľvek monitora alebo externého panelu, tieto informácie sa automaticky objavia na obrazovke.

 • Prijímanie hovorov z monitorov a panelov
 • Komunikácia s inými recepčnými stanicami
 • Prijímanie hlásení o alarmoch / SOS
 • Zobrazenie histórie udalostí a pripojení
 • Náhľad z IP CCTV kamier - až 255 kamier (nutnosť C5-IP-GW)
 • Núdzové otvorenie všetkých dverí
 • Možnosť výberu zvuku hovoru
 • Správa používateľských RFID kariet
 • Vstavaná kamera
 • Dotyková obrazovka v slovenskom jazyku
 • Komunikačný protokol TCP / IP
Hlavné výhody C5-IP systému

Jednoduchá plug-and-play montáž

Spustenie systému pozostáva iba z prepojenia všetkých komponentov a nastavenia ID vnútorných monitorov v prípade, že ich je v systéme viac. Nie je potrebná znalosť IP sietí, pretože panel po sieti komunikuje so zvončekom automaticky. Systém má jedno centrálne napájanie elektrickou energiou. Video, audio, ovládanie, a PoE (Power over Ethernet) sú prenášané po jednom UTP Cat. 5 kábli. To zabezpečuje jednochú montáž a nasadenie systému, ktoré zvládnete aj sami.

Integrácia s IP kamerami

IP kamery sú dnes už štandardom zabezpečenia objektov. C5-IP systém umožňuje prepojenie s IP kamerami, ktoré podporujú protkol ONVIF - medzinárodný komunikačný protokol pre IP kamerové systémy. Cez bránu C5-IP-GW jednoducho prepojíte Váš kamerový systém so systémom videovrátnika. Po prepojení môžete na monitori sledovať živý obraz vašich kamier.

 

Jednoduchá plug-and-play montáž

Pre konfiguráciu C5-IP systému je možné použiť CPM (Center Property Management) softvér. Softvér ponúka bohaté možnosti, od nastavenia systému, cez správu užívateľov, nastavenie prístupov, upgrade systému až po vyhodnocovanie poplachových udalostí. Program umožňuje správcovi aj nastavenie práv uživateľov, napríkald nie každý operátor môže byť poverený správov RFID kariet, prípadne mazaním histórie udalostí a podobne.

Parametre produktu


Displej:
LCD 7"
Rozlíšenie:
800 x 480 px
Rozmer:
305 x 210 x 32 mm
Napájanie:
12-24V DC / PoE
Ovládanie:
Dotykový
Zapojenie:
CAT5E
Prenos signálu:
IP

Na stiahnutie

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu