Cookie Consent by Free Privacy Policy website číslicová dverná jednotka ViDiLine C5-IP-OS-02

ViDiLine C5-IP-OS-02
číslicová dverná jednotka

678,71
s DPH (20 %)
565,59 € bez DPH

Vyrobené z jedného hliníkového bloku, vstavaný displej pre jednoduchú navigáciu cez ponuku na obrazovke, podsvietená číselná klávesnica, relé vstupom, ktorý v kombinácii s jazýčkovým spínačom umožňuje kontrolu polohy dverí, 4.3" TFT displej s menu v slovenčine, nastaviteľná farebná kamera s LED, čítačka RFID kariet a kľúčov, tlačidlo na pripojenie k vrátnici, možnosť pripojiť odchodové tlačidlo, nastavenie času otovrenia dverí, relé NO / NC na ovládanie elektrického zámku, zabudovaný tamper alarm, funkcia samo-testovania systému

Popis a parametre

IP videovrátniky ViDiLine

C5-IP je moderný systém videovrátnika od značky ViDiLine založený na IP technológii so vstavanou kontrolou prístupu. Hlavné prednosti systému je slovenská lokalizácia zvončekov aj vnútorných jednotiek, možnosť integrácie s IP kamerovými systémami, bez obmedzenia vzdialeností, všestrannosť, rýchle nasadenie a jednoduchá montáž. Zákaldný systém videovrátnika pozostáva z vonkajšieho IP zvončeka, vnútorného IP monitora a zdroja napájania. Iba tieto tri zariadenia stačia na plnohodnotný systém domáceho videovrátnika. Ďalšie možnosti systému sú, napríklad funkcie recepcie pre väčšie administratívne budovy, alebo prepojenie na IP kamerový systém pre lepší prehľad o situácii pre Vašim objektom.

 

Číselný IP zvonček pre väčšie objekty

Elegatný, vonkajší, IP videozvonček. Panel je vyrobený z jednoliateho kusu hliníku, takže vyniká svojími mechanickými vlastnoťami a zároveň aj dizajnom. Panel zvonček má možnosť kontrolovať aj stav či sú dvere naozaj zatvorené. Zvonček má vstavaný takzvaný tamper - kontrolu proti sabotáži. Pokus o otvorenie dverí alebo vandalizmus je hlásený na vnútornej jednotke. Vstavaný displej zjednodušuje navigáciu cez ponuku na obrazovke. Číselná klávesnica je podsvietená a má špeciálne tlačidlo na pripojenie k vrátnici.

 • TFT displej 4,3 "s menu v slovenskom jazyku
 • Vyrobený z jednolateho hliníkového kusu
 • Nastaviteľná, farebná kamera s LED
 • Vhodný do vonkajšieho prostredia
 • Vstavaná čitačka RFID pre jednoduchý prístup
 • Tlačidlo pre spojenie k vrátnici (C5-IP-GU)
 • Podsvietené tlačidlá
 • Funkcia kontroly zatvorenia dverí
 • Možnosť pripojiť odchodové tlačidlo
 • Nastaviteľná dĺžka otvorenia dverí
 • Vstavaná RFID čítačka
 • Vstavaný tamper
 • TCP / IP technológia
Hlavné výhody C5-IP systému

Jednoduchá plug-and-play montáž

Spustenie systému pozostáva iba z prepojenia všetkých komponentov a nastavenia ID vnútorných monitorov v prípade, že ich je v systéme viac. Nie je potrebná znalosť IP sietí, pretože panel po sieti komunikuje so zvončekom automaticky. Systém má jedno centrálne napájanie elektrickou energiou. Video, audio, ovládanie, a PoE (Power over Ethernet) sú prenášané po jednom UTP Cat. 5 kábli. To zabezpečuje jednochú montáž a nasadenie systému, ktoré zvládnete aj sami.

Integrácia s IP kamerami

IP kamery sú dnes už štandardom zabezpečenia objektov. C5-IP systém umožňuje prepojenie s IP kamerami, ktoré podporujú protkol ONVIF - medzinárodný komunikačný protokol pre IP kamerové systémy. Cez bránu C5-IP-GW jednoducho prepojíte Váš kamerový systém so systémom videovrátnika. Po prepojení môžete na monitori sledovať živý obraz vašich kamier.

Jednoduchá plug-and-play montáž

Pre konfiguráciu C5-IP systému je možné použiť CPM (Center Property Management) softvér. Softvér ponúka bohaté možnosti, od nastavenia systému, cez správu užívateľov, nastavenie prístupov, upgrade systému až po vyhodnocovanie poplachových udalostí. Program umožňuje správcovi aj nastavenie práv uživateľov, napríkald nie každý operátor môže byť poverený správov RFID kariet, prípadne mazaním histórie udalostí a podobne.


PoE

Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.

Parametre produktu


Čítačka kariet:
RFID
Prenos signálu:
IP
Uhol záberu:
110°
Rozmer:
148,5 x 363 x 47 mm
Napájanie:
12-24V DC / PoE
Zapojenie:
CAT5E
Krytie:
IP67
Počet účastníkov:
9999 účastníkov

Na stiahnutie

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu