Cookie Consent by Free Privacy Policy website kábel UTP CAT5E PVC Solarix SXKD-5E-UTP-PVC

Solarix SXKD-5E-UTP-PVC
kábel UTP CAT5E PVC

0,72
s DPH (20 %)
0,60 € bez DPH

Tento inštalačný kábel s označením SXKD-5E-UTP-PVC je spoľahlivou súčasťou produktového radu Solarix - kategórie 5E. Spoločne s ostatnými komponentmi systému štruktúrovanej kabeláže Solarix vytvára riešenie, ktoré zaručuje dlhú životnosť, maximálny výkon a bezproblémový chod počítačovej siete. Inštalačné káble Solarix - kategórie 5E sú určené pre horizontálne rozvody a sú ponúkané v tienenej aj netienené verzii s rôznym typom plášťa - tj. PVC, LSOH alebo UV stabilné PE.

Popis a parametre

Tento inštalačný kábel s označením SXKD-5E-UTP-PVC je spoľahlivou súčasťou produktového radu Solarix - kategórie 5E. Spoločne s ostatnými komponentmi systému štruktúrovanej kabeláže Solarix vytvára riešenie, ktoré zaručuje dlhú životnosť, maximálny výkon a bezproblémový chod počítačovej siete. Inštalačné káble Solarix - kategórie 5E sú určené pre horizontálne rozvody a sú ponúkané v tienenej aj netienené verzii s rôznym typom plášťa - tj. PVC, LSOH alebo UV stabilný PE. Tieto káble bez problémov spĺňajú požiadavky definované v medzinárodných štandardoch ANSI / TIA / EIA 568, ISO / IEC 11801 a EN 50173 pre kategóriu 5E a sú vhodné aj pre prenos dát rýchlosťou až 1 Gb / s (tj. Gigabitový Ethernet).

Rovnako ako ostatné káble Solarix, je aj kábel SXKD-5E-UTP-PVC značený metráží po 1m v rozsahu od 0 do 305m. Kábel je dodávaný vo vysoko odolnom trojvrstvovom leštenom kartónovom boxe (vždy farebne jednoznačnom podľa typu kábla), na ktorom sú uvedené všetky nevyhnutné produktové informácie vrátane čiarových kódov, výrobné šarže, popisu a najdôležitejších technických parametrov (napr. NVP v podobe QR kódu).

Základné parametre
Kategória: CAT5E
Podporované protokoly: 1000BaseT
Tienenie: nie
Šírka pásma: 100 MHz
Vodič: Medený drôt AWG 24
Izolácia: Polyetylén 0, 88 mm
Plášť: PVC
Farba: šedá
Priemer kábla: 5, 0 mm

Fyzické parametre
Váha: 30 kg / km
NVP: 68%
Propagation delay: 535 ns / 100m
Delay skew: 20 ns / 100m
Skladovacia teplota: -20 ° C až 60 ° C
Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C
Teplota pri inštalácii: 0 ° C až 50 ° C

Parametre produktu


Typ vodičov:
Drôt
Tienenie:
Nie
Typ kábla:
UTP
Kategória:
CAT5E
Plášť:
PVC
Materiál:
Cu
Prierez vodičov:
AWG 24
Počet vodičov:
8 vodičov

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu