Tiandy TC-NH6244ISA-G Super Starlight AEW IR IP PTZ kamera

1 836,00
s DPH (20 %)

2 megapixelová, SUPER STARLIGHT, AEW, PTZ kamera z Ultra série od značky Tiandy. S+265 kompresia obrazu, rozlíšenie až do 1920 × 1080 @ 60 fps,  svetelná citlivosť 0,0004 lx vo farbe a 0,0001 lx čierno-bielo, Smart IR, IR dosah do 400m. Kamera ponúka 44-násobný optický ZOOM a analytické funkcie, alarmový vstup a výstup a taktiež audio vstup a výstup.

Na ext. sklade - odosielame do 3 pracovných dní

Popis a parametre

TRIPWIRE

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

DOUBLE TRIPWIRE

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
 
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.

PERIMETER

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

Opustený objekt

Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy
 
Táto funkcia slúži pre varovanie majiteľa kamerového systému v prípade, že sa na obraze vyskytne nehybný opustený objekt. Túto funkciu vo veľkom používajú napríklad operátori na letiskách, kde môže byť aj zdalivo iba zabudnutá batožina nastražená výbušnina.
 

Zmiznutie objektu

V prípade, že kamera sleduje definovaný statický objekt, ktorý sa z obrazu stratí, niekto napríklad odcudzí vzácny obraz, je opäť vyvolaný poplach.
 
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy
 

Nepovolený pohyb v zóne

Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy
 
Postup je podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité. Pokiaľ sa v zadefinovanej oblasti pohybuje alebo zdržuje osoba dlhšia ako je povolené, poplach je vyvolaný až potom.
 

Detekcia behu v zóne

Postup je opäť podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité, dokonca ani pri dlhšom pohybe v zóne sa ešte nespustí poplach. Poplach je aktivovaný v prípade, že sledovaná osoba beží - pohybuje sa rýchlejšie ako je rýchlosť chôdze bežného človeka.
 
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy
 

Nepredpokladaná zmena obrazu

Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy
 
Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa zmení snímaná scéna. Či už je to odklonením objektívu, jeho prelepením alebo aj rozostrením alebo ZOOMom obrazu.
 

Nepredpokladaná zmena zvuku

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa náhle a výrazne zmení úroveň ambientného zvuku.
 

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

Early Warning

Early Warning, skrátene - EW je anglický názov pre funkcie včasného varovania. To znamená, že kamera má priamo vo svojom vybavení už zabudované analytické funkcie, ktoré v reálnom čase ropoznávajú objekty v zornom poli kamery a na základe definovaných pravidiel aktivujú alarmové výstupy, alebo odošlú upozornie.

Ilustrácia funbkcií early warning


WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Stierač:
Áno
RS-485:
PTZ_PELCO_D,PTZ_PELCO_P,PTZ_TC615_P,DOME_PELCO_D,DOME_PELCO_P,DOME_PLUS
Auto-tracking:
Áno
Early Warning:
Áno
Biele svetlo:
2 x LED
Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPnP/DHCP/PPPoE/DDNS/FTP/NTP/RTSP/SNMP/SMTP
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
6 - 264 mm
H.265:
Áno
Hmotnosť:
5,45 kg
Rozmer:
372 x 222 x 222 mm
WDR:
140 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,001 lx
FPS:
60
IR:
400 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
AC 24 V / 3 A
Rozlíšenie:
2 Mpx
Prevádzková teplota:
-40 - 70 °C
Krytie:
IP66
Typ:
PTZ
BLC:
Áno
Starlight:
Super
ZOOM:
44x Motorický
Uhol záberu:
61.2°~ 2°
Analytické funkcie (VCA):
Tripwire/Double Tripwire/Perimeter/Object Abandon/Object Lost/Running/Loitering/Parking/Early Warning/Crowd/ Audio Abnormal Detection/Video Abnormal Detection/Face Detection/People Counting/On duty Detection/ Auto tracking/Parking Detection/Safety Helmet Detection
Spotreba el. energie:
40 W max.
Slot micro SD:
Áno
Alarmový vstup:
8
Alarmový výstup:
2
Audio vstup:
Áno
Audio výstup:
Áno
Počet IR diód:
8

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu

Podobné produkty

Tiandy TC-C32GN 2 Mpx IP kamera Lite

65,52 s DPH (20 %)

Na objednávku - dodanie do 45 pracovných dní

Tiandy TC-C32HN 2 Mpx IP kamera Lite

65,52 s DPH (20 %)

Na ext. sklade - odosielame do 3 pracovných dní

Tiandy TC-NCL214C 2 Mpx IP kamera Lite

65,52 s DPH (20 %)

Na ext. sklade - odosielame do 3 pracovných dní