Cookie Consent by Free Privacy Policy website 2 Mpx starlight IP kamera Lite Tiandy TC-NCL222SC

Tiandy TC-NCL222SC
2 Mpx starlight IP kamera Lite

64,58
s DPH (20 %)
53,82 € bez DPH

2 megapixelová kamera z Lite série od značky Tiandy s funkciou Starlight. Kamera je v plastovom prevedení, je však vhodná na použitie do interiéru aj exteriéru. Samozrejmosťou u Tiandy kamier je, že kamera podporuje PoE napájanie a P2P protokol pre jednoduché sledovanie v mobilnej appke.

Video

Popis a parametre

 

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

 
 

Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Parametre produktu


Starlight:
Áno
Materiál:
Plast / Kov
Počet IR diód:
Áno
Krytie:
IP66
Rozlíšenie:
2 Mpx
FPS:
20
Typ:
Turret
WDR:
100dB
Smart IR:
Áno
Napájanie:
PoE, 12V DC
H.265:
Áno
IR:
30 m
Uhol záberu:
95,2°
Rozmer:
⌀ 115 × 97 mm
Objektív:
2,8 mm
ONVIF:
(Profile S)
Podporované protokoly:
HTTP/FTP/SMTP/UPnP/SNMP/DNS/DDNS/NTP/RTSP/TCP/UDP/DHCP/P2P

Na stiahnutie

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu