Cookie Consent by Free Privacy Policy website 2 Mpx varifokálna IP kamera Tiandy TC-NC24V

Tiandy TC-NC24V
2 Mpx varifokálna IP kamera

175,73
s DPH (20 %)
146,44 € bez DPH

2 megapixelová IP kamera s motorickým objektívom s optickým ZOOMom a vstavaným mikrofónom v dome prevedení, vhodná na použitie do exteriéru aj interiéru. Kamera je vďaka ZOOMu a výkonnejšiemu IR vhodná aj pre náročnejšie použitie, na väčšie vzdialenosti. Kamera ponúka možnosť záznamu na microSD kartu (nie je v balení). 

Popis a parametre

Vstavané analytické funkcie

Tripwire

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy
 

 

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

 
 

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Parametre produktu


Mikrofón:
Áno
Rozlíšenie:
2 Mpx
FPS:
30
Typ:
Dome
WDR:
100dB
BLC:
Áno
Smart IR:
Áno
Slot micro SD:
Áno
Napájanie:
PoE, 12V DC
H.265:
Áno
IR:
30 m
Uhol záberu:
88,1° ~ 31,2°
Rozmer:
ø 150 × 122 mm
Reset tlačidlo:
Áno
Objektív:
2,8 - 12 mm
Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/UPnP/DHCP/DDNS/NFS/FTP/NTP/RTSP/SMTP/SNMP/P2P
Krytie:
IP66
Počet IR diód:
54
Spotreba el. energie:
5 W (IR OFF) / 8 W (IR ON)
Prevádzková teplota:
-35 °C ~ 60 °C
Hmotnosť:
1 kg
ONVIF:
(Profile S)
Analytické funkcie (VCA):
Tripwire/Perimeter
Materiál:
Kov
Audio vstup:
Áno
Audio výstup:
Áno
Alarmový vstup:
Áno
ZOOM:
Varifocal-

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu