Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy tc-h356s 5 mpx zoom - starlight pro ai auto-tracking dome kamera

Tiandy tc-h356s 5 mpx zoom - starlight pro ai auto-tracking dome kamera

2 134,80
s DPH (20 %)
1 779,00 € bez DPH

  • technológia: ip
  • kompresia: s + 265 / h.265/h.264/h.264/mjpeg
  • obrazový snímač: 1/2,8 cmos 5 mpx cmos
  • rozlíšenie: 2592 x 1944 (5 mpx)
  • viditeľnosť v noci: 200 m
  • objektív: 4,7 - 141 mm motozoom 30x
  • použitie: vnútorné a vonkajšie
  • inteligentná analýza obrazu: Áno
  • napájanie: ac24v ± 25%/poe ++
  • onvif: profil s/t/g

Skladom 1 ks

Popis a parametre

zoznam skladieb „tiandy pro ai“. vysoká kvalita obrazu 1944p

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 2592x1944. takéto vysoké rozlíšenie umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať osoby alebo evidenčné čísla vozidiel.

viacvrstvová sklenená šošovka

kamera využíva objektív s 30x optickým zoomom a automatickým zaostrovaním. v kamerách tiandy sú navyše bez ohľadu na model použité viacvrstvové sklenené šošovky, ktoré nám v prípade ptz kamier poskytujú čistý a kvalitný obraz aj pri maximálnom priblížení.

viditeľnosť v noci do 200 metrov

10 infračervených led diód nám umožní získať nočný pohľad na vzdialenosť 200 metrov a ovládajú sa približovaním. v osvetlení nie je biele svetlo.

farebný obraz pri slabom osvetlení

kamera série starlight sa vyznačuje vysokou citlivosťou až 0,001 lux vo farbe, pod touto hodnotou je obraz zobrazený v čiernobielom režime, čo je najlepší výsledok v tejto triede ip kamier.

funkcia heatmap

heat map je skvelý marketingový nástroj, je ideálny pre obchody a supermarkety. vďaka nej sa môžete dozvedieť o správaní a sklonoch zákazníkov. funkcia, ktorá zaznamenáva návštevnosť zákazníka v danom časovom úseku, zobrazuje štatistiku časovej a priestorovej hustoty v rôznych farbách (červená - vysoká hustota, modrá - nízka)

funkcia automatického sledovania

bez ohľadu na to, kde sa objekt v danom okamihu nachádza, kamera ho bude neustále sledovať.

ešte viac možností

ptz kameru je možné ovládať z hľadiska polohy a optického priblíženia. otočné kamery tiandy poskytujú nekonečné 360° horizontálne a -16° až 90° vertikálne. zariadenie umožňuje uložiť až 500 predvolieb (záberov), ktoré je možné kedykoľvek vyvolať z prehliadača alebo aj telefónu. až z 32 predvolieb si môžete zostaviť trasu, ktorú bude kamera sledovať. je tiež možné manuálne nahrať stopu s trvaním až 600 sekúnd (alebo 1000 príkazov).

vzdialený náhľad obrázka

kamera ponúka živý náhľad obrazu na mobilných zariadeniach. všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu easylive/easy7 zadarmo z appstore alebo google play a vychutnať si vzdialené sledovanie vašich kamier.

ochranný faktor ip67

naša kamera zaručuje neprerušovanú prevádzku v extrémnych teplotách, je vodotesná a prachotesná vďaka triede tesnosti ip 67.

vstavaný micro sd slot

kamera je vybavená slotom pre micro sd karty do veľkosti 128 gb. to nám umožňuje zaznamenať obraz na kartu v prípade problému s prepojením kamery a rekordéra. po odstránení problému kamera automaticky prenesie záznam z karty na disk rekordéra.

napájanie cez ethernet ++

kamera má lan port s poe ++. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z poe switcha a odosielanie dát do rekordéra cez jeden sieťový kábel. nie je potrebná ďalšia napájacia kabeláž, čo znižuje náklady na inštaláciu.

ochrana tvs 6000v

prepäťová ochrana chráni kameru pred škodlivými účinkami blesku a prepätia vo vnútri inštalácie.

funkcie iva (intelligent image analysis).

kamery tiandy sú vybavené modernými technologickými riešeniami umožňujúcimi inteligentné spracovanie zaznamenaného obrazu v reálnom čase. technológia iva podporuje cctv operátorov pri prijímaní okamžitých opatrení v prípade kritickej situácie.

automaticky monitorovaná oblasť

automatizácia kamery vám umožňuje definovať zakázanú oblasť, kde by nikto nemal byť. po určenom čase narušenia zóny zariadenie vykoná vopred definovanú akciu.

detekcia prilby

na miestach, ako sú staveniská, musia pracovníci nosiť prilby na ochranu hlavy. dôvodom sú zdravotné a bezpečnostné predpisy. presadzovanie tejto požiadavky je často problematické a vyžaduje si ľudské zdroje. kamery tiandy po výbere oblasti dokážu automaticky rozpoznať ľudí, ktorí nenosia prilby.

automatická detekcia opustených objektov

vďaka tejto funkcii je možné rýchlo rozpoznať podozrivé veci, ktoré zostávajú dlho nehybné. táto funkcia sa používa okrem iného na letiskách, staniciach či nákupných centrách, kde slúži na rozpoznanie odloženej batožiny.

detekcia parkovania na nepovolenom mieste

táto funkcia vám umožňuje upozorniť na vozidlá, ktoré sa príliš dlho zdržujú v určitej oblasti.

detekcia davu

kamera je schopná rozpoznať skupinu ľudí a vykonať preddefinovanú akciu. môže to byť aktivácia alarmu, zväčšenie okna, urobenie snímky obrazovky, nasmerovanie tam kopulovej kamery, prehrávanie zvuku atď.

automatická detekcia zmiznutia objektu

funkcia slúži na upozorňovanie na zmeny polohy predmetov, ktoré zostávajú dlhší čas na jednom mieste, napríklad exponáty, autá na parkovisku a mnohé iné. toto riešenie umožňuje pozorovateľovi rýchlo zachytiť zmiznutie akéhokoľvek objektu, ktorý je dokonca medzi mnohými inými objektmi. v prípade krádeže signalizuje alarm.

počítadlo prekročenia čiary

kamery Tiandy umožňujú počítať udalosti spôsobené prekročením hranice nastavenej správcom kamery. funkciu je možné využiť na počítanie zákazníkov pri návšteve predajne, áut vjazdujúcich na parkovisko a pod. vďaka tomu nie je potrebné dokupovať ďalšie zariadenia na počítanie zákazníkov.

spustenie detekcie

na mnohých miestach a situáciách nie je beh typickým správaním, napríklad v nákupných centrách. vďaka tejto funkcii je možné rýchlo odhaliť bežiacu osobu, ktorá môže byť potenciálnym zlodejom a switch obraz na obraz z kamery, ktorá túto osobu zachytila.

detekcia podozrivého správania

povolenie funkcie spôsobí, že algoritmy kamery rozpoznajú nezvyčajný pohyb objektu. tie analyzujú dráhu objektu a ak sa odchyľuje od prijatého štandardu, spustia alarm. funkcia umožňuje okrem iného odhaliť zmätené osoby pohybujúce sa podozrivo.

základné funkcie

kamery Tiandy sú vybavené množstvom funkcií na zlepšenie prenášaného obrazu. bežia na pozadí a nezamestnávajú pozornosť operátora.

oblasti záujmu

oblasť záujmu vám umožňuje nastaviť až 5 kľúčových oblastí, o ktoré má používateľ záujem. je možné nastaviť hlavný prúd vo vybranej oblasti a vedľajší prúd mimo tejto oblasti. tým sa ušetrí viac miesta na pevnom disku.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu spôsobené rýchlo sa pohybujúcimi objektmi sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabraňuje rozmazaniu.

trojitý stream videa

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela obraz v plnom rozlíšení v hlavnom streame na prezeranie a ukladanie. substream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

kompresia videa s + 265/h.265/h.264/m-jpeg

ušetrite 5-krát miesto na disku. spustenie testovacieho mesačného záznamu 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

3d-dnr

zníženie priestorového šumu nám ponúka ešte čistejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zmenší veľkosť záznamu, čím ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama, aby ste rozjasnili tmavé oblasti a stmavili príliš svetlé oblasti.

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu