Cookie Consent by Free Privacy Policy website 5 Mpx starlight EW PTZ IP kamera Tiandy TC-H356S

Tiandy TC-H356S
5 Mpx starlight EW PTZ IP kamera

1 274,65
s DPH (20 %)
1 062,21 € bez DPH

Spec: 30X/I/E++/A


5 megapixelová, STARLIGHT, EW, PTZ kamera z Pro série od značky Tiandy. S+265 kompresia obrazu, rozlíšenie až do 2560 ×1920 @ 20 fps,  svetelná citlivosť 0,002 lx vo farbe a 0,001 lx čierno-bielo, Smart IR, IR dosah do 200m. Kamera ponúka 30-násobný optický ZOOM a analytické funkcie, alarmový vstup a výstup a taktiež audio vstup a výstup. 


Odporúčame aj microSD kartu pre kamerové systémy s kapacitou 64 GB.

Popis a parametre

TRIPWIRE

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

DOUBLE TRIPWIRE

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
 
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.

PERIMETER

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

Opustený objekt

Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy
 
Táto funkcia slúži pre varovanie majiteľa kamerového systému v prípade, že sa na obraze vyskytne nehybný opustený objekt. Túto funkciu vo veľkom používajú napríklad operátori na letiskách, kde môže byť aj zdalivo iba zabudnutá batožina nastražená výbušnina.
 

Zmiznutie objektu

V prípade, že kamera sleduje definovaný statický objekt, ktorý sa z obrazu stratí, niekto napríklad odcudzí vzácny obraz, je opäť vyvolaný poplach.
 
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy
 

Nepovolený pohyb v zóne

Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy
 
Postup je podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité. Pokiaľ sa v zadefinovanej oblasti pohybuje alebo zdržuje osoba dlhšia ako je povolené, poplach je vyvolaný až potom.
 

Detekcia behu v zóne

Postup je opäť podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité, dokonca ani pri dlhšom pohybe v zóne sa ešte nespustí poplach. Poplach je aktivovaný v prípade, že sledovaná osoba beží - pohybuje sa rýchlejšie ako je rýchlosť chôdze bežného človeka.
 
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy
 

Nepredpokladaná zmena obrazu

Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy
 
Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa zmení snímaná scéna. Či už je to odklonením objektívu, jeho prelepením alebo aj rozostrením alebo ZOOMom obrazu.
 

Nepredpokladaná zmena zvuku

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa náhle a výrazne zmení úroveň ambientného zvuku.

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


H.265:
Áno
Hmotnosť:
5 kg
Rozmer:
372 x 222 x 222 mm
WDR:
120 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,001 lx
FPS:
20
IR:
400 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
AC 24 V / 3 A
Rozlíšenie:
5 Mpx
Prevádzková teplota:
-40 - 70 °C
Krytie:
IP66
Typ:
PTZ
BLC:
Áno
Starlight:
Áno
ZOOM:
30x Motorický
Uhol záberu:
69,5° ~ 2,7°
Analytické funkcie (VCA):
Tripwire/Double Tripwire/Perimeter/Object Abandon/Object Lost/Running/Loitering/Parking/Crowd/Audio Abnormal Detection/Video Abnormal Detection
Spotreba el. energie:
18 W (IR OFF) / 32 W (IR ON )
Slot micro SD:
Áno
Alarmový vstup:
Áno
Alarmový výstup:
Áno
Audio vstup:
Áno
Audio výstup:
Áno
Počet IR diód:
10
Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPnP/DHCP/DDNS/FTP/NTP/RTSP/SMTP/P2P
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
4,7 - 141 mm

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu