Cookie Consent by Free Privacy Policy website 2 Mpx starlight EW mini PTZ IP kamera Tiandy TC-H323Q

Tiandy TC-H323Q
2 Mpx starlight EW mini PTZ IP kamera

328,20
s DPH (20 %)
273,50 € bez DPH

Spec: 04X/I/E


2 megapixelová, STARLIGHT, mini EW PTZ kamera z Lite série od značky Tiandy v dome prevedení. S+265 kompresia obrazu, rozlíšenie až do 1920 × 1080 @ 30 fps,  svetelná citlivosť 0,002 lx vo farbe a 0,001 lx čierno-bielo, Smart IR, IR dosah do 30m. Kamera ponúka 4-násobný optický ZOOM a funkcie včasného varovania (EW). Kamera nie je vhodná do exteriéru.


Staré označenie - TC-NH3204IE

Video

Popis a parametre

TRIPWIRE

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy

DOUBLE TRIPWIRE

Funkcia DOUBLE TRIPWIRE kamier Tiandy
 
Funkcia double tripwire (dvojitý tripwire) rozširuje možnosti bežnej funkcie tripwire. Na obraze môžete zadefinovať až dve hranice. Na vyvolanie poplachu je v tomto prípade potrebné aby narušiteľ prekročil v danom smere obe tieto hranice.

PERIMETER

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy

OPUSTENÝ OBJEKT

Funkcia Opustený objekt kamier Tiandy
 
Táto funkcia slúži pre varovanie majiteľa kamerového systému v prípade, že sa na obraze vyskytne nehybný opustený objekt. Túto funkciu vo veľkom používajú napríklad operátori na letiskách, kde môže byť aj zdalivo iba zabudnutá batožina nastražená výbušnina.

ZMIZNUTIE OBJEKTU

V prípade, že kamera sleduje definovaný statický objekt, ktorý sa z obrazu stratí, niekto napríklad odcudzí vzácny obraz, je opäť vyvolaný poplach.
 
Funkcia Zmiznutie objektu kamier Tiandy

NEPOVOLENÝ POHYB V ZÓNE

Funkcia sledovania nepovoleného pohybu v ohraničenej zóne kamier Tiandy
 
Postup je podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité. Pokiaľ sa v zadefinovanej oblasti pohybuje alebo zdržuje osoba dlhšia ako je povolené, poplach je vyvolaný až potom.

DETEKCIA BEHU V ZÓNE

Postup je opäť podobný ako pri funkcii perimeter. Vyvolanie poplachuy však nie je okamžité, dokonca ani pri dlhšom pohybe v zóne sa ešte nespustí poplach. Poplach je aktivovaný v prípade, že sledovaná osoba beží - pohybuje sa rýchlejšie ako je rýchlosť chôdze bežného človeka.
 
Funkcia sledovania behu v zóne kamier Tiandy

DETEKCIA TVÁRE

Funkcia detekcie tváre kamier Tiandy
 
Ako napovedá názov, pri nastavení tejto funkcie kamera analyzuje obraz a pri každej detekcii ľudskej tváre uloží fotku na vybrané miesto, prípadne spustí alarm, alebo aktivuje alarmový výstup. Takto môžete napríklad definovať otvorenie elektrického zámku pre povolené osoby.

STRÁŽ

Funkcia dostupná iba pri PTZ kamerách. Pri nastavení tejto funkcie kamera sleduje definovanú zónu a v prípade, že sa do nej dostane osoba a zdržiava sa v nej, kamera spustí poplach a narušiteľa upozorní zvukovým znamením a zameraním laserom až, pokiaľ narušiteľ zónu neopustí.
 
Funkcia Stráž kamier Tiandy

AUTOMATICKÉ SLEDOVANIE

Funkcia automatického sledovania osoby kamier Tiandy
 
Funkcia dostupná iba pri PTZ kamerách. Pri zachytení pohybu osoby na scéne kamera automaticky prejde do sledovacieho režimu a sama sa natočí a priblíži obraz na najlepšiu možnú mieru. Potom sleduje danú osobu počas celého času pohybu osoby na scéne.

ZMENA OBRAZU

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa zmení snímaná scéna. Či už je to odklonením objektívu, jeho prelepením alebo aj rozostrením alebo ZOOMom obrazu.
 
Funkcia nepredpokladanej zmeny obrazu kamier Tiandy

ZMENA ZVUKU

Kamera vyvolá poplach v prípade, že sa náhle a výrazne zmení úroveň ambientného zvuku.

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

Early Warning

Early Warning, skrátene - EW je anglický názov pre funkcie včasného varovania. To znamená, že kamera má priamo vo svojom vybavení už zabudované analytické funkcie, ktoré v reálnom čase ropoznávajú objekty v zornom poli kamery a na základe definovaných pravidiel aktivujú alarmové výstupy, alebo odošlú upozornie.

Ilustrácia funbkcií early warning


WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Reset tlačidlo:
Áno
Audio vstup:
Áno
Alarmový výstup:
Áno
Alarmový vstup:
2
Slot micro SD:
Áno
RS-485:
DOME_PELCO_D,DOME_PELCO_P,DOME_PLUS
Uhol záberu:
104°
ZOOM:
4x Motorický
Biele svetlo:
Áno
Reproduktor:
Áno
Early Warning:
Áno
Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/MULTICAST/UPnP/DHCP/PPPoE/DDNS/FTP/NTP/RTSP/SNMP/SMTP/P2P
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
2,8 - 12 mm
H.265:
Áno
Hmotnosť:
0,8 kg
Rozmer:
Ø 141 x 152,2 mm
WDR:
120 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,001 lx
FPS:
25
IR:
30 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
PoE, 12 V DC
Rozlíšenie:
2 Mpx
Prevádzková teplota:
-10 - 50 °C
Spotreba el. energie:
14,5 W
Krytie:
IP65
Typ:
PTZ
Počet IR diód:
3
BLC:
Áno
Starlight:
Áno

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu