Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy tc-c35sp super starlight motozoom ip kamera série pro

Tiandy tc-c35sp super starlight motozoom ip kamera série pro

533,50
s DPH (20 %)
444,58 € bez DPH

 • technológia: ip
 • kompresia: s+ 265/h.265/h.264
 • obrazový snímač: 5 mpx cmos
 • rozlíšenie: 2592 x 1944 (5 mpx)
 • objektív: 2,8-12 mm
 • mikrofón: vstavaný
 • trieda tesnosti: ip66
 • viditeľnosť v noci: do 50m
 • použitie: vnútorné a vonkajšie
 • inteligentná analýza obrazu: Áno
 • napájanie: poe/12v/dc
 • onvif: profil s/t/g

Skladom > 5 ks

Popis a parametre

tc-c35sp 5mpx super starlight motozoom dome ip kamera

hlavné parametre:

 • technológia: ip
 • kompresia: s+ 265/h.265/h.264
 • obrazový snímač: 5 mpx cmos
 • rozlíšenie: 2592 x 1944 (5 mpx)
 • objektív: 2,8-12 mm motozoom
 • trieda tesnosti: ip66
 • použitie: vnútorné a vonkajšie
 • napájanie: poe/12v/dc
 • onvif: profil s/t/g
vysoko kvalitný 5mpx obraz

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 2592x1944. takéto vysoké rozlíšenie umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať osoby alebo evidenčné čísla vozidiel.

viacvrstvová sklenená šošovka

vo kameraoch tiandy sa bez ohľadu na model používajú iba sklenené šošovky pozostávajúce z mnohých vrstiev (vrátane antireflexných, odolných voči poškriabaniu), ktoré vyrába japonská spoločnosť fujinon, magnát v tomto odvetví. sklenená optika nemení svoje parametre zmenami teploty, ako je to u šošoviek vyrobených z plastu. sklo navyše prepúšťa oveľa viac svetla, vďaka čomu je obraz v noci jasnejší.

farebný obraz pri slabom osvetlení

kamera série starlight sa vyznačuje vysokou citlivosťou až 0,01 lux vo farbe, pod touto hodnotou je obraz zobrazený v čiernobielom režime, čo je najlepší výsledok v tejto triede ip kamier.

vzdialený náhľad obrázka

kamera ponúka živý náhľad obrazu na mobilných zariadeniach. stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu easylive z appstore alebo google play a užiť si vzdialené sledovanie vašich kamier.

napájanie cez ethernet

kamera má lan port s poe v štandarde 802.3af. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z poe switcha a odosielanie dát do rekordéra cez jeden sieťový kábel. nie je potrebná ďalšia napájacia kabeláž, čo znižuje náklady na inštaláciu.

režim koridoru

moderné ip kamery s vysokým rozlíšením generujú široký panoramatický obraz v horizontálnom usporiadaní, čo je ideálne na monitorovanie veľkých plôch. v niektorých situáciách (monitorovanie chodieb, ulíc, tunelov a pod.) je však lepšie použiť vertikálnu polohu. stačí otočiť kameru o 90 stupňov a zapnúť funkciu "koridor". tým sa upravia nastavenia kamerau do novej polohy.

línia prechodu

nakreslite virtuálnu čiaru na obraz z kamery. môže to byť horná časť plotu alebo rovina brány. prekročenie takejto čiary spustí poplachovú udalosť, ktorou môže byť odoslanie e-mailu s fotografiou. súčasne dvr začne zaznamenávať objekt, ktorý prerušil linku.

dvojité prekročenie čiary

funkcia funguje rovnako ako prekríženie jednej čiary s tým rozdielom, že na obrázok nakreslíme dva nezávislé segmenty. až pri prekročení oboch sa aktivuje alarm.

automatická detekcia opustených objektov

vďaka tejto funkcii je možné rýchlo rozpoznať podozrivé veci, ktoré zostávajú dlho nehybné. táto funkcia sa používa okrem iného na letiskách, staniciach či nákupných centrách, kde slúži na rozpoznanie odloženej batožiny.

zmiznutie objektu

funkcia slúži na upozorňovanie na zmeny polohy predmetov, ktoré zostávajú dlhší čas na jednom mieste, napríklad exponáty, autá na parkovisku a mnohé iné. toto riešenie umožňuje operátorovi rýchlo zachytiť zmiznutie akéhokoľvek objektu z mnohých iných objektov. v prípade krádeže signalizuje alarm.

detekcia zostavy

na mieste, ako je väzenie, by sa nemalo zhromažďovať. príliš veľa ľudí pred štadiónom môže znamenať, že bude potrebné otvoriť viac vchodov. kamery tiandy dokážu zistiť, či v oblasti došlo k nadmernej tvorbe. po jej zistení kamera automaticky obnoví zadanú akciu.

detekcia opustenia pracoviska

sú profesie, pri ktorých musí byť zamestnanec na pracovisku, aby bola zachovaná bezpečnosť. ide napríklad o traťového komisára, ktorý musí včas uzavrieť závory, aby zabránil prejazdu vlakov. po správnej konfigurácii dokážu kamery tiandy zistiť, či sa na pracovisku v určitej oblasti nachádzajú ľudia. po zistení opustenia pracoviska sa vykoná zvolená akcia.

detekcia prilby

na miestach, ako sú staveniská, musia pracovníci nosiť prilby na ochranu hlavy. dôvodom sú zdravotné a bezpečnostné predpisy. presadzovanie tejto požiadavky je často problematické a vyžaduje si ľudské zdroje. kamery tiandy po výbere oblasti dokážu automaticky rozpoznať ľudí, ktorí nenosia prilby.

inteligentná detekcia

pri konfigurácii funkcie inteligentnej videoanalýzy môžete určiť, na ktorý objekt má pravidlo reagovať, či má byť alarm spustený akýmkoľvek objektom, ľuďmi, vozidlami alebo ľuďmi a vozidlami. po vhodnej konfigurácii algoritmus kamery odfiltruje falošné spúšťače, ktoré nás nezaujímajú.

funkcia heatmap

tepelné mapovanie je spôsob, ako získať informácie o premávke a jej hustote vo vybranej oblasti. farebné prekrytie zobrazuje všetky potrebné informácie bez potreby špeciálneho softvéru. stačí nainštalovať kameru, nastaviť ju a kamera urobí zvyšok za vás.

detekcia podozrivého správania

povolenie funkcie spôsobí, že algoritmy kamery rozpoznajú nezvyčajný pohyb objektu. tie analyzujú dráhu objektu a ak sa odchyľuje od prijatého štandardu, spustia alarm. funkcia umožňuje okrem iného odhaliť zmätené osoby pohybujúce sa podozrivo.

spustenie detekcie

beh môže byť na mnohých miestach nežiaducou aktivitou. zlodej môže utiecť v nákupnom centre po odcudzení tovaru, zločinec v parku po vytrhnutí kabelky žene alebo väzeň pri úteku z väznice. po výbere oblasti záujmu kamera spustí alarm, keď zaznamená rýchlo sa pohybujúci objekt.

detekcia parkovania na nepovolenom mieste

nesprávne zaparkované autá sú na mnohých miestach vážnym problémom. blokujú vstupy do nehnuteľností, obmedzujú zorné pole a niekedy dokonca blokujú požiarne cesty alebo rampy sanitiek. po určení oblasti na kamere sa alarm spustí, keď auto na danom mieste stojí dlhšie ako nastavený čas.

zachyťte tvár

kamery s touto funkciou sú schopné rozpoznať ľudskú tvár a uložiť ju ako fotografiu na nvr rekordér tiandy. na základe týchto fotografií si rekordér vytvorí databázu ľudí. to sa dá využiť napríklad pri kontrole prístupu – dvere sa odomknú len pre oprávnené osoby. Ďalšou aplikáciou je odhaľovanie nežiaducich osôb, napríklad zlodejov v nákupných centrách.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu spôsobené rýchlo sa pohybujúcimi objektmi sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabraňuje rozmazaniu.

trojitý stream videa

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela obraz v plnom rozlíšení v hlavnom streame na prezeranie a ukladanie. substream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

vstavaný micro sd slot

kamera je vybavená slotom pre micro sd karty do veľkosti 256 gb. to nám umožňuje zaznamenať obraz na kartu v prípade problému s prepojením kamery a rekordéra. po odstránení problému kamera automaticky prenesie záznam z karty na disk rekordéra.

ochranný faktor ip66

naša kamera zaručuje neprerušovanú prevádzku v extrémnych teplotách a je prachotesná vďaka triede ochrany ip66 .

kompresia videa h.264/h.265/s + 265

ušetrite 5-krát miesto na disku. spustenie testovacieho mesačného záznamu 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

3d-dnr

zníženie priestorového šumu nám ponúka ešte čistejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zmenší veľkosť záznamu, čím ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama, aby ste rozjasnili tmavé oblasti a stmavili príliš svetlé oblasti.

awb

automatické vyváženie bielej zlepšuje kvalitu obrazu úpravou odozvy kamerau na rôzne teploty okolitého svetla, v dôsledku čoho získame správne reprodukované farby.

agc

automatická regulácia zisku zvyšuje citlivosť na svetlo, čo nám umožňuje pracovať v tmavších podmienkach. zosilní sa aj prípadný šum, preto treba nastavenie tohto parametra zvoliť experimentálne.

rozmery

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu