Tiandy TC-C34XS
4 Mpx starlight lite IP kamera

117,84
s DPH (20 %)
98,20 € bez DPH
Spec:I3/E/Y/2,8mm


Odolná 4 megapixelová IP kamera so STARLIGHT objektívom v dome prevedení, vhodná na použitie do exteriéru aj interiéru. Kamera je ideálna pre rodinné domy alebo menšie objekty. Kamera ponúka možnosť záznamu na microSD kartu (nie je v balení), záznam zvuku (vstavaný mikrofón). Kamera je vo vyhotovení plast+kov (lite séria). 
Skladom > 5 ks

Popis a parametre

Vstavané analytické funkcie

Tripwire

Funkciou tripwire môžete ohraničiť pozemok, olemovať cestu alebo jednoducho určiť miesto, ktoré keď zachytená osoba na obraze prekročí spustí poplach, alebo zaznamená túto udalosť do počítadla. Keďže táto funkcia rozoznáva aj smer pohybu nemusíte sa obávať falošných poplachov a viete detailne vyšpecifikovať podmienky poplachu.
 
Funkcia TRIPWIRE kamier Tiandy
 
 

Perimeter

Perimeter, ako už názov naznačuje, je vylepšená verzia jednoduchého tripwire. Pri funkcii perimeter zadefinujete oblasť a podobne ako v prípade tripwire je pri narušení tejto zóny spustený poplach, ktorý trvá až kým osoba definovanú zónu neopustí.
 
Funkcia PERIMETER kamier Tiandy
 

 
 

PoE

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Napájanie po Ethernete - PoE (Power over Ethernet) je technológia, ktorá umožňuje prenášať napájanie po jednom kábli spolu s obrazom a inými dátami kamier. Nie je teda nutné ťahať žiadne ďalšie káble ani zásuvky.
 

Prehľad kdekoľvek na svete

Prevratná technológia pre nočné videnie kamier Tiandy STARLIGHT
 
Kamery vysielajú až 3 rôzne prúdy videa súčasne. Prvý v najvyššej kvalite, ktorý sa zaznamenáva na HDD a zobrazuje lokálne na monitore, druhý v nižšej kvalite, ktorý je primárne určený pre prezeranie cez internet na počítačí a tretí, ktorý je určený hlavne pre mobilné zariadenia z dôvodov šetrenia dát a šírky pásma. Mobilná aplikácia je plnohodnotný nástroj, ktorý umožňuje prezeranie videa, prehrávanie záznamu ako aj ovládanie kamier.
 
Sťahujte na iTunes Teraz na Google Play

 
 

Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Parametre produktu


Napájanie:
PoE, 12V DC
H.265:
Áno
IR:
50 m
Uhol záberu:
93,8°
Rozmer:
Φ116,6 × 83,7 mm
Reset tlačidlo:
Áno
Objektív:
2,8 mm
Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/UPnP/DHCP/DDNS/NFS/FTP/NTP/RTSP/SMTP/SNMP/P2P
Krytie:
IP67
Počet IR diód:
2
Spotreba el. energie:
6 W (IR OFF) / 7 W (IR ON)
Prevádzková teplota:
-35 °C ~ 65 °C
Hmotnosť:
0,3 kg
ONVIF:
(Profile S)
Analytické funkcie (VCA):
Tripwire/Perimeter
Materiál:
Plast+Kov
Starlight:
Áno
Rozlíšenie:
4 Mpx
FPS:
25
Typ:
Dome
WDR:
120dB
BLC:
Áno
Smart IR:
Áno
Slot micro SD:
Áno

Na stiahnutie

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu