Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy sieťová kamera ip tc-c35hs 5mpx starlight pro

Tiandy sieťová kamera ip tc-c35hs 5mpx starlight pro

192,12
s DPH (20 %)
160,10 € bez DPH


 • technológia: ip

 • kompresia: s + 265/h.265/h.264

 • obrazový snímač: 5 mpx cmos

 • rozlíšenie: 2560x1440 (5 mpx)

 • objektív: 2,8 mm

 • trieda tesnosti: ip66

 • viditeľnosť v noci: do 30 metrov

 • použitie: vnútorné a vonkajšie

 • inteligentná analýza obrazu: Áno

 • napájanie: poe/12v/dc

 • onvif: profil s

Na ext. sklade - odosielame do 4 pracovných dní

Súvisiace

Popis a parametre

kupolová kamera starlight tc-c35hs s rozlíšením 5 mpx

hlavné parametre:

 • technológia: ip
 • kompresia: s + 265/h.265/h.264
 • obrazový snímač: 5 mpx cmos
 • rozlíšenie: 2592x1944 (5mpx)
 • objektív: 2,8 mm
 • trieda tesnosti: ip66
 • viditeľnosť v noci: do 30 metrov
 • použitie: vnútorné a vonkajšie
 • inteligentná analýza obrazu: Áno
 • napájanie: poe/12v/dc
 • onvif: profil s

vysoko kvalitný obrázok s rozlíšením 5 mpx

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 2592x1944. toto vysoké rozlíšenie umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať ľudí alebo evidenčné čísla vozidiel.

viacvrstvová sklenená šošovka

v kameraoch tiandy, bez ohľadu na model, japonská spoločnosť fujinon, magnát v tomto priemysle, používa iba sklenené šošovky pozostávajúce z mnohých vrstiev (vrátane antireflexných a odolných proti poškriabaniu). sklenená optika nemení svoje parametre zmenami teploty, ako sa to stáva v prípade šošoviek vyrobených z plastu. sklo navyše umožňuje priechod oveľa väčšieho množstva svetla, vďaka čomu je obraz v noci jasnejší.

masky ochrany osobných údajov

zóny súkromia sú voľne konfigurovateľné oblasťami obrazov používateľa vylúčenými z monitorovania. presná kontrola tvaru, veľkosti a polohy masiek vám umožňuje efektívne prispôsobiť funkčnosť kamier miestu pozorovania. vďaka systému privátnej masky je možné snímať obraz pri rešpektovaní práv tretích strán na súkromie.

režim chodby

moderné ip kamery s vysokým rozlíšením vytvárajú široký panoramatický obraz v horizontálnom usporiadaní, ktorý je ideálny na sledovanie veľkých plôch. v niektorých situáciách (monitorovanie chodieb, ulíc, tunelov atď.) je však lepšie použiť zvislú polohu. stačí otočiť kameru o 90 stupňov a zapnúť funkciu „chodba“. týmto sa upravia nastavenia kamerau do novej polohy.

ochranný faktor ip66

naša kamera zaručuje nepretržitú prevádzku pri extrémnych teplotách a je prachotesná vďaka triede tesnosti ip66.

vzdialený náhľad obrázku

kamera ponúka náhľad živého obrazu na mobilných zariadeniach. všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu easylive zadarmo z appstore alebo google play a vychutnať si vzdialené prezeranie svojich kamerier.

napájanie cez ethernet

kamera má lan port s poe v štandarde 802.3af. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z switcha poe a odosielanie údajov do rekordéra pomocou jedného sieťového kábla. nie je potrebné ďalšie napájanie, čo znižuje náklady na inštaláciu.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu vznikajúce z rýchlo sa pohybujúcich objektov sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabráni rozmazaniu.

trojitý videostream

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela v hlavnom prúde obraz v plnom rozlíšení na prezeranie a ukladanie. sub-stream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené prezeranie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

kompresia videa h.264/h.265/s + 265

ušetrite 5-krát miesto na disku. spustenie testovacieho mesačného záznamu 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

funkcie iva (intelligent image analysis)

kamery tiandy boli vybavené modernými technologickými riešeniami umožňujúcimi inteligentné spracovanie zaznamenaného obrazu v reálnom čase. technológia iva podporuje operátorov cctv pri prijímaní okamžitých opatrení v prípade kritickej situácie.

automatická detekcia zmiznutia objektu

táto funkcia sa používa na upozornenie na zmeny polohy objektov, ktoré dlho zostávajú na jednom mieste, napríklad exponáty, autá na parkovisku a mnohé ďalšie. toto riešenie umožňuje pozorovateľovi rýchlo zachytiť zmiznutie ľubovoľného objektu, ktorý sa dokonca nachádza medzi mnohými ďalšími objektmi. signalizuje alarm v prípade krádeže.

automatická detekcia opustených objektov

vďaka tejto funkcii je možné rýchlo odhaliť podozrivé veci, ktoré zostanú dlho nehybné. táto funkcia sa používa okrem iného na letiskách, železničných staniciach alebo v nákupných centrách, kde sa používa na rozpoznanie ľavej batožiny.

strážené priestory

táto vlastnosť umožňuje užívateľovi definovať ľubovoľnú oblasť, ktorú je možné vidieť na obrázku z kamery. ak je v tejto oblasti detekovaný pohyb, spustí sa alarm. vymedzenie územia sa vykonáva čiarou - umožňuje veľmi presne vymedziť chránené pásmo.

počítadlo prekročenia čiary

kamery tiandy umožňujú počítať udalosti spôsobené prekročením hranice stanovenej správcom kamier. funkciu je možné použiť na počítanie zákazníkov, ktorí navštívia obchod, autá vchádzajúce na parkovisko atď. vďaka tomu nie je potrebné kupovať ďalšie zariadenia na počítanie zákazníkov.

trojitý videostream

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela v hlavnom prúde obraz v plnom rozlíšení na prezeranie a ukladanie. sub-stream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené prezeranie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

3d-dnr

redukcia priestorového šumu nám ponúka ešte zreteľnejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zmenší veľkosť záznamu, čím sa ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama na zosvetlenie tmavých oblastí a stmavenie príliš svetlých oblastí.

awb

automatické vyváženie bielej zlepšuje kvalitu obrazu úpravou odozvy kamerau na rôzne teploty okolitého svetla, čo vedie k správne reprodukovaným farbám.

agc

automatické nastavenie zosilnenia zvyšuje citlivosť na svetlo, čo nám umožňuje pracovať v tmavších podmienkach. zosilní sa tiež možný šum, preto by sa malo nastavenie tohto parametra zvoliť experimentálne.

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Podporované protokoly:
TCP/UDP/HTTP/DHCP/DNS/NTP/RTSP
ONVIF:
(Profile S)
Objektív:
2,8 mm
H.265:
Áno
Hmotnosť:
0,45 kg
Rozmer:
Ø 117 × 96 mm
WDR:
120 dB
Svetelná citlivosť:
Farba: 0,002 lx / ČB: 0,0001 lx
FPS:
30
IR:
30 m
Smart IR:
Áno
Napájanie:
PoE, 12 V DC
Rozlíšenie:
5 Mpx
Prevádzková teplota:
-35 - 60 °C
Spotreba el. energie:
5,5 W
Krytie:
IP66
Typ:
Dome
Počet IR diód:
Áno
Uhol záberu:
97,8°
Starlight:
Áno
Materiál:
Kov

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu