Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy sieťová ip kamera tc-c38ts starlight motozoom pro ai series

Tiandy sieťová ip kamera tc-c38ts starlight motozoom pro ai series

640,24
s DPH (20 %)
533,53 € bez DPH


 • technológia: ip

 • kompresia: h.265/h.264/h.264/mjpeg

 • obrazový snímač: 1/2,8 "cmos

 • rozlíšenie: 3840 x 2160 (8 mpx) 4k

 • viditeľnosť v noci: 80m

 • objektív: 2,7-13,5 mm motozoom

 • použitie: vnútorné a vonkajšie

 • inteligentná analýza obrazu: Áno

 • napájanie: 12v dc & poe

 • onvif: profil s

 • trieda tesnosti: ip67

Skladom > 5 ks

Popis a parametre

ip kamera tiandy tc-c38ts starlight motozoom pro ai series

 • technológia: ip
 • kompresia: h.265/h.264/h.264/mjpeg
 • obrazový snímač: 1/2,8 "cmos
 • rozlíšenie: 3840 x 2160 (8 mpx) 4k
 • viditeľnosť v noci: 50m
 • objektív: 2,7-13,5 mm
 • použitie: vnútorné a vonkajšie
 • inteligentná analýza obrazu: Áno
 • napájanie: 12v dc & poe
 • onvif: profil s
 • trieda tesnosti: ip66

vysoko kvalitný 4k obraz

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 3840 × 2160. takéto vysoké rozlíšenie umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať osoby alebo evidenčné čísla vozidiel.

viacvrstvová sklenená šošovka

vo kameraoch tiandy sa bez ohľadu na model používajú iba sklenené šošovky pozostávajúce z mnohých vrstiev (vrátane antireflexných, odolných voči poškriabaniu), ktoré vyrába japonská spoločnosť fujinon, magnát v tomto odvetví. sklenená optika nemení svoje parametre zmenami teploty, ako je to u šošoviek vyrobených z plastu. sklo navyše prepúšťa oveľa viac svetla, vďaka čomu je obraz v noci jasnejší.

farebný obraz pri slabom osvetlení

kamera série starlight sa vyznačuje vysokou citlivosťou až 0,002 lux vo farbe, pod touto hodnotou je obraz zobrazený v čiernobielom režime, čo je najlepší výsledok v tejto triede ip kamier.

vstavaný micro sd slot

kamera je vybavená slotom pre micro sd karty do veľkosti 128 gb . to nám umožňuje zaznamenať obraz na kartu v prípade problému s prepojením kamery a rekordéra. po odstránení problému kamera automaticky prenesie záznam z karty na disk rekordéra.

inteligentná detekcia

pri konfigurácii funkcie inteligentnej videoanalýzy môžete určiť, na ktorý objekt má pravidlo reagovať, či má byť alarm spustený akýmkoľvek objektom, ľuďmi, vozidlami alebo ľuďmi a vozidlami. po vhodnej konfigurácii algoritmus kamery odfiltruje falošné spúšťače, ktoré nás nezaujímajú.

funkcia heatmap

heat map je skvelý marketingový nástroj, je ideálny pre obchody a supermarkety. vďaka nej sa môžete dozvedieť o správaní a sklonoch zákazníkov. funkcia, ktorá zaznamenáva návštevnosť zákazníka v danom časovom úseku, zobrazuje štatistiku časovej a priestorovej hustoty v rôznych farbách (červená - vysoká hustota, modrá - nízka)

ochranný faktor ip67

naša kamera zaručuje neprerušovanú prevádzku v extrémnych teplotách a je prachotesná vďaka triede tesnosti ip67.

inteligentné ir

umožňuje vám okamžite zmeniť základné parametre obrazu, ako je expozícia, kontrast a jas . signálový procesor priebežne analyzuje obraz a ihneď po zistení preexponovania zníži výkon infračerveného iluminátora. obraz sa tak stane čistejším a svetlá zmiznú - namiesto bieleho bodu je jasne viditeľný objekt. praktickosť tejto funkcie sa najlepšie prejaví pri pozorovaní ľudí alebo vozidiel približujúcich sa ku kamere, napríklad pri pozorovaní vchodov.

odhmlievanie - korekcia hmly

defog je pokročilý systém korekcie obrazu, ktorý umožňuje výrazné zlepšenie čitateľnosti záznamov zaznamenaných v náročných poveternostných podmienkach. dážď, hmla, sneženie alebo fenomén smogu môžu obmedziť viditeľnosť monitorovaných objektov. vďaka kamere s funkciou defog je možné výrazne zvýšiť priehľadnosť pozorovaného miesta.

roi - oblasti záujmu

oblasť záujmu vám umožňuje nastaviť až 7 kľúčových oblastí, o ktoré má používateľ záujem. je možné nastaviť hlavný prúd vo vybranej oblasti a vedľajší prúd mimo tejto oblasti. tým sa ušetrí viac miesta na pevnom disku.

blc - necitlivosť na slnečné svetlo

kompenzácia protisvetla je mechanizmus, ktorý aktívne upravuje čitateľnosť popredia pozorovanej oblasti. funkcia blc automaticky riadi úroveň jasu celej nahrávky a umožňuje zachovať efektivitu nahrávania obzvlášť slnečných objektov.

hlc - odolnosť voči zdrojom svetla

kompenzácia silného osvetlenia umožňuje identifikáciu silných svetelných zdrojov a automatickú kompenzáciu ich dopadu na snímač kamerau. vďaka funkcii hlc kamera získava možnosť detailne zaznamenávať objekty nachádzajúce sa za neutralizovanými bodmi svetla.

ochranné masky

zóny súkromia sú voľne konfigurovateľné podľa oblastí s obrázkami používateľa, ktoré sú vylúčené z monitorovania. presná kontrola nad tvarom, veľkosťou a polohou masiek umožňuje efektívne prispôsobiť funkčnosť kamier miestu pozorovania. vďaka systému súkromných masiek je možné nahrávať obraz pri rešpektovaní práva na súkromie tretích osôb.

režim koridoru

moderné ip kamery s vysokým rozlíšením generujú široký panoramatický obraz v horizontálnom usporiadaní, čo je ideálne na monitorovanie veľkých plôch. v niektorých situáciách (monitorovanie chodieb, ulíc, tunelov a pod.) je však lepšie použiť vertikálnu polohu. stačí otočiť kameru o 90 stupňov a zapnúť funkciu "koridor". tým sa upravia nastavenia kamerau do novej polohy.

vstavaný mikrofón

v kamere je zabudovaný mikrofón.

vzdialený náhľad obrázka

kamera ponúka živý náhľad obrazu na mobilných zariadeniach. stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu easylive z appstore alebo google play a užiť si vzdialené sledovanie vašich kamier.

napájanie cez ethernet

kamera má lan port s poe v štandarde 802.3af. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z poe switcha a odosielanie dát do rekordéra cez jeden sieťový kábel. nie je potrebná ďalšia napájacia kabeláž, čo znižuje náklady na inštaláciu.

kompresia videa h.264/h.265/s + 265

ušetrite 5-krát miesto na disku. spustenie testovacieho mesačného záznamu 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu spôsobené rýchlo sa pohybujúcimi objektmi sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabraňuje rozmazaniu.

trojitý stream videa

kamera dokáže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň vysiela obraz v plnom rozlíšení v hlavnom streame na prezeranie a ukladanie. substream s nižším rozlíšením vysiela obraz na vzdialené sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

funkcie iva (intelligent image analysis).

kamery tiandy sú vybavené modernými technologickými riešeniami umožňujúcimi inteligentné spracovanie zaznamenaného obrazu v reálnom čase. technológia iva podporuje cctv operátorov pri prijímaní okamžitých opatrení v prípade kritickej situácie.

3d-dnr

zníženie priestorového šumu nám ponúka ešte čistejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zmenší veľkosť záznamu, čím ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama, aby ste rozjasnili tmavé oblasti a stmavili príliš svetlé oblasti.

awb

automatické vyváženie bielej zlepšuje kvalitu obrazu úpravou odozvy kamerau na rôzne teploty okolitého svetla, v dôsledku čoho získavame správne reprodukované farby.

agc

automatická regulácia zisku zvyšuje citlivosť na svetlo, čo nám umožňuje pracovať v tmavších podmienkach. zosilní sa aj prípadný šum, preto treba nastavenie tohto parametra zvoliť experimentálne.

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu