Cookie Consent by Free Privacy Policy website Tiandy sieťová ip kamera tc-c38ks 8mpx starlight ai radu starlight

Tiandy sieťová ip kamera tc-c38ks 8mpx starlight ai radu starlight

384,25
s DPH (20 %)
320,21 € bez DPH


 • technológia: ip

 • kompresia: h.265/h.264/h.264/mjpeg

 • obrazový snímač: 1/2,8 "cmos

 • rozlíšenie: 3840x2160 (8mpx) 4k

 • nočná viditeľnosť: 20 m

 • objektív: 2,8 mm

 • použitie: vnútorné aj vonkajšie

 • inteligentná analýza obrazu: Áno

 • napájanie: 12v dc a poe

 • onvif: profil s.

 • trieda tesnosti, odolnosť voči vandalom: ip66, ik10

Na ext. sklade - odosielame do 4 pracovných dní

Súvisiace

1 TB HDD

65,02 € s DPH (20 %)

Patch kábel

3,54 € s DPH (20 %)

Popis a parametre

zoznam skladieb „tiandy pro ai“. vysokokvalitný obraz 4k

použitý snímač prenáša obraz vo veľmi vysokom rozlíšení 3840 × 2160. toto vysoké rozlíšenie vám umožňuje zväčšiť živý obraz a identifikovať osoby alebo evidenčné čísla vozidla.

viacvrstvová sklenená šošovka

vo kameraoch tiandy používa japonská spoločnosť fujinon, magnát v tomto odvetví, bez ohľadu na model iba sklenené šošovky pozostávajúce z mnohých vrstiev (vrátane antireflexných a odolných voči poškriabaniu). sklenená optika nemení svoje parametre pri teplotných zmenách, ako je tomu v prípade šošoviek vyrobených z plastu. sklo navyše prepúšťa oveľa viac svetla, vďaka čomu je obraz v noci jasnejší.

farebný obraz pri slabom osvetlení

kamera radu starlight sa vyznačuje vysokou citlivosťou až 0,01 luxu vo farbe, pod touto hodnotou je obrázok zobrazený v čiernobielom režime, čo je najlepší výsledok v tejto triede ip kamier.

vstavaný slot pre micro sd

kamera je vybavený slotom pre karty micro sd až do 128 gb . to nám umožňuje zaznamenať obraz na kartu v prípade problému s pripojením kamerau k rekordéru. po vyriešení problému kamera automaticky prenesie záznam z karty na disk rekordéra.

inteligentná detekcia

pri konfigurácii funkcie inteligentnej analýzy videa môžete definovať, na ktorý objekt má pravidlo reagovať, či má alarm spustiť akýkoľvek objekt, ľudia, vozidlá alebo ľudia a vozidlá. po správnej konfigurácii algoritmus kamery odfiltruje falošné spúšťače, ktoré nás nezaujímajú.

funkcia heatmap

heat map je skvelý marketingový nástroj, je ideálny pre obchody a supermarkety. vďaka nej sa môžete dozvedieť o správaní a sklonoch zákazníkov. funkcia, ktorá zaznamenáva návštevnosť zákazníka v danom časovom období, zobrazuje štatistiku časovej a priestorovej hustoty v rôznych farbách (červená - vysoká hustota, modrá - nízka)

ochranný faktor ip67

naša kamera zaručuje nepretržitú prevádzku v extrémnych teplotách a je prachotesná vďaka triede tesnosti ip67.

inteligentné ir

umožňuje vám okamžite zmeniť základné parametre obrazu, ako sú expozícia, kontrast a jas . signálny procesor priebežne analyzuje obraz a bezprostredne po detekcii preexponovania zníži výkon infračerveného iluminátora. obraz sa tak stane jasnejším a svetlé body zmiznú - namiesto bieleho bodu je objekt jasne viditeľný. praktickosť tejto funkcie je najlepšie vidieť pri pozorovaní ľudí alebo vozidiel približujúcich sa ku kamere, napríklad pri pozorovaní vchodov.

defog - korekcia hmly

defog je pokročilý systém korekcie obrazu, ktorý umožňuje výrazné zlepšenie čitateľnosti záznamov zaznamenaných v náročných poveternostných podmienkach. dážď, hmla, sneženie alebo fenomén smogu môžu obmedziť viditeľnosť monitorovaných objektov. vďaka kamere s funkciou defog je možné výrazne zvýšiť priehľadnosť pozorovaného miesta.

roi - regióny záujmu

oblasť záujmu vám umožňuje nastaviť až 7 kľúčových oblastí, o ktoré má používateľ záujem. je možné nastaviť hlavný prúd vo vybranej oblasti a vedľajší prúd mimo túto oblasť. to šetrí viac miesta na pevnom disku.

blc - necitlivosť na slnečné svetlo

kompenzácia protisvetla je mechanizmus, ktorý aktívne upravuje čitateľnosť popredia pozorovacej oblasti. funkcia blc automaticky riadi úroveň jasu celého záznamu a umožňuje vám zachovať efektivitu záznamu obzvlášť slnečných predmetov.

hlc - odolnosť voči zdrojom svetla

silná kompenzácia osvetlenia umožňuje identifikáciu silných svetelných zdrojov a automatické vyrovnanie ich vplyvu na snímač kamery. vďaka funkcii hlc kamera získava možnosť detailného záznamu predmetov nachádzajúcich sa za neutralizovanými svetelnými bodmi.

ochranné masky

zóny súkromia sú voľne konfigurovateľné oblasťami obrazu používateľa vylúčenými z monitorovania. presná kontrola nad tvarom, veľkosťou a polohou masiek vám umožňuje efektívne prispôsobiť funkčnosť kamier miestu pozorovania. vďaka systému súkromných masiek je možné zaznamenávať obraz pri rešpektovaní práv na ochranu osobných údajov tretích strán.

režim chodby

moderné ip kamery s vysokým rozlíšením generujú široký panoramatický obraz v horizontálnom rozložení, ktorý je ideálny na monitorovanie veľkých plôch. v niektorých situáciách (monitorovanie chodieb, ulíc, tunelov atď.) je však lepšie použiť zvislú polohu. stačí otočiť kameraom o 90 stupňov a zapnúť funkciu „koridor“. týmto sa nastavenia kamerau upravia do novej polohy.

vzdialený náhľad obrázku

kamera ponúka náhľad živého obrazu na mobilných zariadeniach. všetko, čo musíte urobiť, je bezplatne si stiahnuť aplikáciu easylive z appstore alebo google play a užívať si diaľkové sledovanie vašich kamier.

napájanie cez ethernet

kamera má lan port s poe v štandarde 802.3af. toto riešenie umožňuje súčasné napájanie kamery z switcha poe a odosielanie údajov do rekordéra jedným sieťovým káblom. nie je potrebná žiadna dodatočná napájacia kabeláž, ktorá znižuje náklady na inštaláciu.

kompresia videa h.264/h.265/s + 265

ušetrite 5 -krát miesto na disku. testovacie mesačné nahrávanie 8 kanálov v rozlíšení 1080p, 10 tb priestoru v h.264, 5 tb v h.265 a 2 tb v s.265 + mesačne.

digitálna stabilizácia obrazu

vibrácie obrazu vyplývajúce z rýchlo sa pohybujúcich predmetov sú kompenzované dynamickým znížením jeho kvality. rovnováha medzi kvalitou obrazu a výslednými vibráciami obrazu zabraňuje rozmazaniu.

trojitý stream videa

kamera môže exportovať 3 rôzne typy video streamov naraz. zároveň v hlavnom prúde vysiela obraz v plnom rozlíšení na prezeranie a ukladanie. sub-stream s nižším rozlíšením vysiela obraz na diaľkové sledovanie. tretí stream je určený pre mobilné zariadenia.

3d-dnr

redukcia priestorového šumu nám ponúka ešte jasnejší obraz v porovnaní so štandardnou funkciou dnr, čo vo výsledku zníži veľkosť záznamu, a tým ušetrí viac miesta na disku.

wdr

optimalizujte obraz úpravou hodnôt gama na zosvetlenie tmavých oblastí a stmavenie príliš jasných oblastí.

awb

automatické vyváženie bielej zlepšuje kvalitu obrazu nastavením reakcie kamerau na rôzne teploty okolitého svetla, čo má za následok správne reprodukované farby.

agc

automatické ovládanie zisku zvyšuje citlivosť na svetlo, čo nám umožňuje pracovať v tmavších podmienkach. zosilní sa aj možný šum, preto by nastavenie tohto parametra malo byť zvolené experimentálne.

WDR

Naozajstné, harverové WDR. IP kamery s WDR sa omnoho lepšie vysporiadavajú s extrémnymi svetelnými podmienkami ako napríklad tiene v osvetlenom priestore (postava stojaca pod verejným osvetlením), zdroj svetla v pozadí (veľké okná s jasným svetlom v inak tmavom priestore), nočná premávka na verejných komunikáciach a iné…


Starlight

Kamera má veľmi vysokú svetelnú citlivosť, až 0,0002 lux vo farbe, čo zaručuje výrazne lepší obraz a identifikáciu páchateľa aj v noci. Pod touto hodnotou je obraz zobrazený čiernobielo. Podobné hodnoty dosahujú najlepšie profesionálne fotoaparáty v tejto triede.


Parametre produktu


Rozlíšenie:
8 Mpx (4K)
FPS:
20
Mikrofón:
Áno
Typ:
Dome
WDR:
120dB
BLC:
Áno
Smart IR:
Áno
Slot micro SD:
Áno
Napájanie:
PoE, 12V DC
Starlight:
Áno
H.265:
Áno
IR:
20 m
Uhol záberu:
101,3°
Rozmer:
Ø 120 × 90 mm
Audio vstup:
1 x audio vstup
Reset tlačidlo:
Áno
ONVIF:
(Profile S)
Podporované protokoly:
HTTP/FTP/SMTP/UPnP/SNMP/DNS/DDNS/NTP/RTSP/TCP/UDP/DHCP/P2P
Krytie:
IP66, IK10
Objektív:
2,8 mm
Spotreba el. energie:
6,5 W
Prevádzková teplota:
-35 °C ~ 65 °C
Analytické funkcie (VCA):
Tripwire/Double Tripwire/Perimeter/Object Abandon Object Lost/Running/Loitering/Parking/Crowd Audio Abnormal Detection/Video Abnormal Detection
Materiál:
Kov
Počet IR diód:
8
Kompresia obrazu:
S+265/H.265/H.264/M-JPEG

Hodnotenia

Buďte prví, napíšte Vaše hodnotenie tohto produktu